REZULTATI

Osnovnoškolska skupina - LOGO

II. podskupina

 

Na Državno natjecanje se iz ove natjecateljske skupine poziva načelno 15 učenika

 

Mjesto
Bodovi
Prezime i ime
Razred
Škola
Mjesto, županija
Mentor
1
200
Dumbović Karlo
7
OŠ Vrbani Zagreb, Grad Zagreb Mihaela Piskač
1
200
Flegar Goran
7
OŠ Sračinec Sračinec, Varaždinska Nenad Tesla
1
200
Jagar Nino
7
OŠ Vrbani Zagreb, Grad Zagreb Magdalena Babić
1
200
Kičić Ivica
7
OŠ Žitnjak Zagreb, Grad Zagreb -
1
200
Kurtović Frane
8
OŠ Vrbani Zagreb, Grad Zagreb Magdalena Babić
6
190
Turković Dino
8
OŠ E. Kumičića Velika Gorica, Zagrebačka Snježana Ruklić
7
180
Nekić Davor
7
OŠ S.S. Kranjčević Senj, Ličko-senjska Darija Glažar-Pećanić
7
180
Sikirica Ante
8
Osnovna škola Dr. Andrija Mohorovičić Matulji, Primorsko-goranska Siniša Topić
9
170
Stojanac Filip
8
Osnovna škola Gornja Vežica Rijeka, Primorsko-goranska Dražen Sikirica
10
164
Banfić Nenad
7
OŠ Vinica Vinica, Varaždinska Mirjana Jambriško
11
160
Brajković Ivan
7
Dom mladih Rijeka, Primorsko-goranska Svetlana Mauhar-Jurković
11
160
Damičević Antonio
8
Antun Mihanović Slavonski Brod, Brodsko-posavska Jadranka Horvat
11
160
Kokot Mirko
8
VII.OŠ Varaždin Varaždin, Varaždinska Blaženka Trogrlić
11
160
Pavličević Mario
8
VII.OŠ Varaždin Varaždin, Varaždinska Blaženka Trogrlić
11
160
Popovčić Zvonimir
8
OŠ Marina Držića Zagreb, Grad Zagreb Vladimir Marić
11
160
Tretler Robert
7
Osnovna škola F.K. Frankopan Malinska, Primorsko-goranska Alenka Žužić
17
150
Breški Janko
8
OŠ Gustav Krklec Maruševec, Varaždinska Ružica Breški
17
150
Cicvarić Borna
8
Osnovna škola Gornja Vežica Rijeka, Primorsko-goranska Dražen Sikirica
17
150
Kos Matija
7
OŠ Vukovina Vukovina, Zagrebačka Stipo Pejak
17
150
Kovačević Ivan
7
Osnovna škola F.K. Frankopan Malinska, Primorsko-goranska Alenka Žužić
21
140
Deak Marko
8
OŠ Davorina Trstenjaka Zagreb, Grad Zagreb Zoran Vrbanac
21
140
Mišura Marina
7
Osnovna škola F.K. Frankopan Malinska, Primorsko-goranska Alenka Žužić
21
140
Nemčić Mihael
8
OŠ "Vladimir Nazor" Križevci, Koprivničko-križevačka Ante Starčević
21
140
Pejić Tibor
8
Osnovna škola Gornja Vežica Rijeka, Primorsko-goranska Dražen Sikirica
21
140
Salihagić Anja
8
Osnovna škola Dr. Andrija Mohorovičić Matulji, Primorsko-goranska Siniša Topić
26
130
Blažić Mislav
8
OŠ Davorina Trstenjaka Zagreb, Grad Zagreb Zoran Vrbanac
26
130
Borko Ivan
8
I. OŠ Vrbovec Vrbovec, Zagrebačka Marinko Šimunek
26
130
Duspara Alen
8
OŠ Vidikovac Pula, Istarska Erna Okanović
26
130
Horvatić Ivor
7
OŠ E. Kumičića Velika Gorica, Zagrebačka Snježana Ruklić
26
130
Ivanjek Jasnik
7
OŠ I. B. Mažuranić Prigorje Brdovečko, Zagrebačka Davor Jančić
26
130
Justić Natalija
7
Osnovna škola F.K. Frankopan Rijeka, Primorsko-goranska Alenka Žužić
26
130
Karolj Valentina
8
IK BIT / OŠ Zvonimira Franka Kutina, Sisačko-moslavačka Zoran Majstrović
26
130
Kušter Bojan
7
OŠ Marina Držića Zagreb, Grad Zagreb Vladimir Marić
26
130
Mikulinjak Dejan
7
OŠ Veliki Bukovec Veliki Bukovec, Varaždinska Lidija Kralj
26
130
Mirković Damir
7
Antun Mihanović Slavonski Brod, Brodsko-posavska Jadranka Horvat
26
130
Štivić Branimir
8
OŠ Zrinskih Nuštar, Vukovarsko-srijemska Klaudija Wild
26
130
Vidas Dario
7
Osnovna škola I. Mažuranića Novi Vinodolski, Primorsko-goranska Boris Turjak
26
130
Zorić Juraj
8
Osnovna škola Sveti Matej Viškovo, Primorsko-goranska Milana Jakšić
39
122
Petrak Dario
7
OŠ Horvati Zagreb, Grad Zagreb Dragica Kolundžić
40
120
Granić Skender Jure
8
Bariša Granić Meštar Baška Voda, Splitsko-dalmatinska Marica Gržić
41
111
Pandža Dominik
8
Josip Pupačić Omiš, Splitsko-dalmatinska Zdenka Vukasović
42
102
Rezo Ivan
7
OŠ Vrbani Zagreb, Grad Zagreb Magdalena Babić
43
100
Alanović Matija
8
OŠ dubovac Karlovac, Karlovačka Nada Brkić
43
100
Gregov Branimir
8
OŠ Pavleka Miškine Zagreb, Grad Zagreb Nadica Kunštek
45
95
Mikec Luka
7
Šimuna Kožičića Benje Zadar, Zadarska Tomislav Jukić
46
94
Čičmir Ivan
8
OŠ Stjepana Antolovića Privlaka, Vukovarsko-srijemska Vera Klanac
47
92
Keleković Mateja
8
OŠ Sv. Nedelja Sv. Nedelja, Zagrebačka Vesna Benedek
48
90
Celjak Toni
8
OŠ Braća Ribar Sisak, Sisačko-moslavačka Ivan Koreny
48
90
Mišain Nikola
8
OŠ "Vladimir Nazor" Križevci, Koprivničko-križevačka Ante Starčević
48
90
Surić Josipa
8
Petar Zoranić Nin, Zadarska Paulo Škibola
51
88
Turk Jurica
8
OŠ Đure Deželića Ivanić Grad, Zagrebačka Irena Novak-Tvrtković
52
87
Sardelić Luka
7
OŠ Petra Kanavelića Korčula, Dubrovačko-neretvanska Ivica Fabris
53
85
Kapuđija Sven
7
OŠ Sv. Nedelja Sv. Nedelja, Zagrebačka Vesna Benedek
53
85
Katana-Martić Marin
7
OŠ Poreč Poreč, Istarska Iva Kranjčić
55
83
Ninčević Marina
8
Privlaka Privlaka, Zadarska Davor Barić
56
82
Krivić Bepo
7
Stjepana Ivičevića Makarska, Splitsko-dalmatinska Marica Gržić
56
82
Majić Iva
7
Antun Mihanović Slavonski Brod, Brodsko-posavska Jadranka Horvat
56
82
Milić Petar
8
oca Petra Perice Makarska, Splitsko-dalmatinska Dragan Delić
56
82
Radoš Tomislav Tijan
7
OŠ Stoja Pula, Istarska Tajana Velikanja
56
82
Slukan Ivan
7
Side Košutić Radoboj, Krapinsko-zagorska Ivanka Švaljek
56
82
Stojaković Tomislav
8
OŠ Stjepana Kefelje Kutina, Sisačko-moslavačka Tomislav Uroić
56
82
Stojšić Kristian
8
Osnovna škola Dr. Andrija Mohorovičić Matulji, Primorsko-goranska Siniša Topić
56
82
Šelendić Mislav
7
OŠ Markuševec Zagreb, Grad Zagreb Željka Orčić, Mihaela Piskač
56
82
Vrčković Marijana
8
OŠ Sv. Nedelja Sv. Nedelja, Zagrebačka Vesna Benedek
65
80
Basioli Lovro
7
Petar Preradović Zadar, Zadarska Tihomir Škara
65
80
Pijaca Marko
8
Smiljevac Zadar, Zadarska Marina Kulaš
65
80
Radaković Dino
7
OŠ Poreč Poreč, Istarska Iva Kranjčić
65
80
Selanec Juraj
8
OŠ "Vladimir Nazor" Križevci, Koprivničko-križevačka Ante Starčević
69
79
Osrečki Dinko
8
OŠ I.G. Kovačića Vinkovci, Vukovarsko-srijemska Krešimir Marijanović
70
78
Mirt Luka
8
Konjščina Konjščina, Krapinsko-zagorska Zoran Vuger
70
78
Žinić Ana Marija
7
OŠ Braća Ribar Sisak, Sisačko-moslavačka Ivan Koreny
72
77
Devald Davor
7
OŠ Dore Pejačević Našice, Osječko-baranjska Irena Turjak
73
74
Blažević Nikolina
8
OŠ Sv. Nedelja Sv. Nedelja, Zagrebačka Vesna Benedek
73
74
Kelemenić Valentino
7
OŠ Petrijanec Petrijanec, Varaždinska Jasminka Belščak
75
71
Bauer Leonard
7
II. OŠ Vrbovec Vrbovec, Zagrebačka Mladen Sesvečan
76
70
Cikač Tea
7
OŠ Zrinskih Nuštar, Vukovarsko-srijemska Klaudija Wild
76
70
Ilakovac Matej
8
OŠ Frana Krste Frankopana Osijek, Osječko-baranjska Vlado Vranješ
76
70
Madunić Antonela
8
IK BIT / OŠ Zvonimira Franka Kutina, Sisačko-moslavačka Zoran Majstrović
76
70
Pul Matija
8
OŠ Frana Krste Frankopana Osijek, Osječko-baranjska Viktorija Hržica
76
70
Puž Doris
8
Osnovna škola Dr. Andrija Mohorovičić Matulji, Primorsko-goranska Siniša Topić
76
70
Sklepić Barbara
8
Osnovna škola Podturen Podturen, Međimurska Nevenka Micek
76
70
Škrobak Marijana
8
OŠ Zdenka Turkovića Kutjevo, Požeško-slavonska Marijana Vrzić
83
69
Trstenjak Nikola
7
Osnovna škola Gornji Mihaljevec Gornji Mihaljevec, Međimurska Korunić Milena
84
68
Pević Nikola
7
OŠ Marije i Line, Umag Umag, Istarska Klaudio Burolo
84
68
Rudan Filip
7
Manuš Split, Splitsko-dalmatinska Katica Jukić
84
68
Šekuljica Darko
8
OŠ Vidikovac Pula, Istarska Erna Okanović
87
67
Nekić Marin
7
OŠ S.S. Kranjčević Senj, Ličko-senjska Darija Glažar-Pećanić
88
65
Šperac Darko
8
Kman Kocunar Split, Splitsko-dalmatinska Iva Nosić
89
64
Buršić Sathya
7
OŠ Vidikovac Pula, Istarska Erna Okanović
89
64
Herceg Filip
8
Konjščina Konjščina, Krapinsko-zagorska Zoran Vuger
89
64
Jušić Dario
8
OŠ Pavleka Miškine Zagreb, Grad Zagreb Nadica Kunštek
89
64
Romić David
7
OŠ Vrbani Zagreb, Grad Zagreb Magdalena Babić
89
64
Smrečki Tomislav
8
Side Košutić Radoboj, Krapinsko-zagorska Ivanka Švaljek
94
63
Radovan Krešimir
8
Osnovna škola Podturen Podturen, Međimurska Nevenka Micek
95
62
Hržica Mateja
7
OŠ Mladost Osijek, Osječko-baranjska Viktorija Hržica
95
62
Nevistić Ivan
7
OŠ Stjepana Cvrkovića Stari Mikanovci, Vukovarsko-srijemska Vlado Karajko
95
62
Sladić Mia
7
OŠ Mladost Zagreb, Grad Zagreb Dražen Marković
98
60
Mandić Denis
7
Vladimir Nazor Virovitica, Virovitičko-podravska Davor Predrijevac
98
60
Marković Darko
8
OŠ Turanj Karlovac, Karlovačka Alenka Benčić
100
59
Budiselić Marko
8
II. OŠ Vrbovec Vrbovec, Zagrebačka Mladen Sesvečan
101
58
Neumann Ivan
7
OŠ Mladost Zagreb, Grad Zagreb Dražen Marković
101
58
Škrtić Antonio
7
OŠ Švarča Karlovac, Karlovačka Suzana Šnajdar
101
58
Turudić Marko
8
OŠ Zrinskih Nuštar, Vukovarsko-srijemska Klaudija Wild
104
56
Matišić Tomislav
7
OŠ Dore Pejačević Našice, Osječko-baranjska Irena Turjak
105
54
Kolak Filip
7
Treća osnovna škola Vukovar Vukovar, Vukovarsko-srijemska Blaženka Knežević
105
54
Nuić Mirna
8
oca Petra Perice Makarska, Splitsko-dalmatinska Dragan Delić
107
53
Jarak Mateo
7
OŠ Vrbani Zagreb, Grad Zagreb Magdalena Babić
108
52
Gudurić Dorijan
7
Treća osnovna škola Vukovar Vukovar, Vukovarsko-srijemska Blaženka Knežević
108
52
Jakovčev Donat
7
Petar Preradović Zadar, Zadarska Tihomir Škara
108
52
Pićan Lea
7
OŠ Centar Pula, Istarska Damir Blašković
108
52
Rossa Ivan
7
OŠ Poreč Poreč, Istarska Iva Kranjčić
108
52
Surić Stipe
7
Petar Zoranić Nin, Zadarska Paulo Škibola
113
48
Vinković Benjamin
7
Antun Mihanović Slavonski Brod, Brodsko-posavska Jadranka Horvat
114
47
Kovačec Martina
7
Ljudevit Gaj Krapina, Krapinsko-zagorska Vlatka Matejaš
114
47
Mustać Ana
8
Petar Zoranić Nin, Zadarska Paulo Škibola
116
44
Bašić Matej
8
OŠ Ivan Goran Kovačić Duga resa, Karlovačka Vladimir Kramarić
117
43
Kopčok Andrej
7
OŠ Nikole Tesle Zagreb, Grad Zagreb Marko Kozina
117
43
Penović Ivan
7
Stjepana Ivičevića Makarska, Splitsko-dalmatinska Marica Gržić
119
42
Habjanec Tihomir
7
Gornje Jesenje Gornje Jesenje, Krapinsko-zagorska Erika Tušek
120
40
Jerković Emil
7
OŠ Vidikovac Pula, Istarska Erna Okanović
120
40
Sremić Dominik
8
OŠ Davorina Trstenjaka Zagreb, Grad Zagreb Zoran Vrbanac
120
40
Starčević Županc Martin
7
OŠ I.G. Kovačića Zagreb, Grad Zagreb Katarina Barković
120
40
Vranješević Filip
7
OŠ Nikole Tesle Zagreb, Grad Zagreb Marko Kozina
124
39
Benkotić Viktor
8
OŠ Frana Krste Frankopana Osijek, Osječko-baranjska Vlado Vranješ
125
38
Kosović Marko
8
OŠ Braća Ribar Sisak, Sisačko-moslavačka Ivan Koreny
126
37
Murgić Marko
7
OŠ Perušić Perušić, Ličko-senjska Ivan Tomljenović
127
34
Ličina Marko
8
OŠ Turanj Karlovac, Karlovačka Alenka Benčić
127
34
Marinčić Iva
7
OŠ Mladost Zagreb, Grad Zagreb Dražen Marković
127
34
Mudrovčić Dino
7
OŠ Pavleka Miškine Zagreb, Grad Zagreb Nadica Kunštek
127
34
Petrin Martin
7
OŠ S. S. Kranjčevića Zagreb, Grad Zagreb Zlatko Augustinović
131
31
Magdalenić Alen
8
OŠ Mate Lovraka Zagreb, Grad Zagreb Vedran Čudina
132
30
Grgurić Marko
8
OŠ Ivan Goran Kovačić Duga resa, Karlovačka Vladimir Kramarić
132
30
Pale Ivona
8
Konjščina Konjščina, Krapinsko-zagorska Zoran Vuger
132
30
Plazzeriano Mislav
7
OŠ Pavleka Miškine Zagreb, Grad Zagreb Nadica Kunštek
132
30
Rendulić Ante
8
OŠ Stjepana Kefelje Kutina, Sisačko-moslavačka Tomislav Uroić
136
28
Kanjer Adriano
7
OŠ Marije i Line, Umag Umag, Istarska Klaudio Burolo
137
26
Dvoršćak Matea
7
OŠ Mladost Zagreb, Grad Zagreb Aleksandra Cimeša
137
26
Phillips Marin
8
OŠ Stjepana Kefelje Kutina, Sisačko-moslavačka Tomislav Uroić
139
24
Galik Martin
7
Matija Gubec Cernik, Brodsko-posavska Kristina Novak
139
24
Vasilj Mirko
7
Manuš Split, Splitsko-dalmatinska Katica Jukić
141
23
Klobučar Danijel
7
OŠ Stjepana Cvrkovića Stari Mikanovci, Vukovarsko-srijemska Vlado Karajko
142
22
Baotić Vedran
8
OŠ Nikole Tesle Zagreb, Grad Zagreb Marko Kozina
142
22
Starčević Marijan
8
OŠ dr. Ante Starčević Klanac, Ličko-senjska Ivan Tomljenović
144
18
Čorak Vedrana
7
OŠ A. G. Matoša Vinkovci, Vukovarsko-srijemska Zvonimirka Roth
144
18
Duganić Karlo
7
OŠ Ivan Goran Kovačić Duga resa, Karlovačka Vladimir Kramarić
144
18
Košta Dorijana
7
OŠ Centar Pula, Istarska Damir Blašković
144
18
Piplović Luka
8
Kman Kocunar Split, Splitsko-dalmatinska Iva Nosić
144
18
Voska Filip
7
Ljudevit Gaj Krapina, Krapinsko-zagorska Vlatka Matejaš
144
18
Vujić Tea
7
OŠ Centar Pula, Istarska Damir Blašković
150
14
Dokuzović Ivan
7
Matija Gubec Cernik, Brodsko-posavska Kristina Novak
151
12
Andrić Tea
7
OŠ Švarča Karlovac, Karlovačka Suzana Šnajdar
151
12
Obućina Petar
8
OŠ Perušić Perušić, Ličko-senjska Ivan Tomljenović
151
12
Sinovčić Katarina
8
Mejaši Split, Splitsko-dalmatinska Željka Knezović
154
11
Šnajder Renato
8
OŠ Dore Pejačević Beli Manastir, Osječko-baranjska Damir Mendler
155
10
Benić Juraj
7
OŠ Ivan Goran Kovačić Duga resa, Karlovačka Vladimir Kramarić
155
10
Hećimović Ivan
7
OŠ Perušić Perušić, Ličko-senjska Ivan Tomljenović
155
10
Kasumović Draženka
8
OŠ Perušić Perušić, Ličko-senjska Ivan Tomljenović
155
10
Patekar Mateo
7
OŠ Mladost Zagreb, Grad Zagreb Dražen Marković
159
6
Deronja Sonja
8
OŠ Turanj Karlovac, Karlovačka Alenka Benčić
159
6
Nikić Ivan
7
OŠ Dragutina Tadijanovića Petrinja, Sisačko-moslavačka Stjepan Pejaković
159
6
Perić Marko
7
Ivan Mažuranić Sibinj, Brodsko-posavska Edita Mutavdžić