REZULTATI

Osnovnoškolska skupina - LOGO

I. podskupina

 

Na Državno natjecanje se iz ove natjecateljske skupine poziva načelno 15 učenika

 

Mjesto
Bodovi
Prezime i ime
Razred
Škola
Mjesto, županija
Mentor
1
200
Folnović Matija*
6
OŠ Žuti brijeg Zagreb, Grad Zagreb Željka Orčić, Mihaela Piskač
1
200
Gombar Paula
6
OŠ Josipa Račića Zagreb, Grad Zagreb Mihaela Piskač
1
200
Hadviger Antea
6
OŠ Matije Gupca Zagreb, Grad Zagreb Mihaela Piskač
1
200
Hržić Franko
6
Osnovna škola F.K. Frankopan Malinska, Primorsko-goranska Alenka Žužić
5
190
Šulc Dorian
6
OŠ Dore Pejačević Našice, Osječko-baranjska Irena Turjak
6
188
Topić Edi
6
Osnovna škola F.K. Frankopan Malinska, Primorsko-goranska Alenka Žužić
6
188
Volarević Glorija
5
OŠ Matije Gupca Zagreb, Grad Zagreb Mihaela Piskač
8
182
Tomić Marin
5
OŠ Marina Držića Zagreb, Grad Zagreb Vladimir Marić
9
179
Domitrović Filip
5
Osnovna škola Sveti Matej Viškovo, Primorsko-goranska Milana Jakšić
10
177
Paljak Ivan
6
VI.OŠ Varaždin Varaždin, Varaždinska Mario Stančić
11
164
Benković Mario
6
OŠ Otona Ivekovića Zagreb, Grad Zagreb Željka Orčić
12
160
Oster Ena
5
OŠ Josipa Račića Zagreb, Grad Zagreb Mihaela Piskač
13
156
Artić Vjekoslav
5
OŠ Otona Ivekovića Zagreb, Grad Zagreb Željka Orčić
13
156
Orehovec Juraj
6
OŠ Veliki Bukovec Veliki Bukovec, Varaždinska Lidija Kralj
15
154
Pijaca Matej
6
Petar Zoranić Nin, Zadarska Paulo Škibola
16
153
Bišćan Juraj
4
OŠ Matije Gupca Zagreb, Grad Zagreb Mihaela Piskač
16
153
Munjas Deni
6
OŠ Pavleka Miškine Zagreb, Grad Zagreb Nadica Kunštek
18
150
Petričić Domagoj
6
Osnovna škola R.K. Jeretov Opatija, Primorsko-goranska Dragica Rade
18
150
Selimović Azra
6
Osnovna škola Dr. Andrija Mohorovičić Matulji, Primorsko-goranska Siniša Topić
18
150
Švarc Fran
6
II. OŠ Vrbovec Vrbovec, Zagrebačka Mladen Sesvečan
21
146
Barbarić Dominik
6
OŠ Horvati Zagreb, Grad Zagreb Dragica Kolundžić
22
145
Čubelić Lovro
6
IK "VEL_IK" Velika Gorica, Zagrebačka Snježana Ruklić
23
144
Breški Tomislav
6
OŠ Gustav Krklec Maruševec, Varaždinska Ružica Breški
23
144
Kulaš Matko
6
Smiljevac Zadar, Zadarska Marina Kulaš
23
144
Orčić Alen
4
OŠ Kustošija Zagreb, Grad Zagreb Željka Orčić
23
144
Poštić Suraja
5
OŠ Matije Gupca Zagreb, Grad Zagreb Mihaela Piskač
23
144
Srnec Filip
6
3. Osnovna škola Čakovec, Međimurska Nataša Boj
28
139
Kostanjski Domagoj
6
OŠ Žitnjak Zagreb, Grad Zagreb Katica Kušan
29
135
Bogdanić Anton
6
Osnovna škola F.K. Frankopan Malinska, Primorsko-goranska Alenka Žužić
30
134
Hrgarek Luka
6
OŠ Petar Zrinski Jalžabet, Varaždinska Draženka Kučar
31
133
Miculinić Neven
5
Dom mladih Rijeka, Primorsko-goranska Svetlana Mauhar-Jurković
32
132
Hrenić Filip
5
OŠ Novi Marof Novi Marof, Varaždinska Neven Smoljanec
33
130
Gudac Bruno
6
Osnovna škola Kraljevica Kraljevica, Primorsko-goranska Barbara Smilović
33
130
Stubičan Vilim
6
OŠ Vladimira Nazora Vinkovci, Vukovarsko-srijemska Mira Magdić
35
125
Brebrek Ivica
6
II. OŠ Vrbovec Vrbovec, Zagrebačka Mladen Sesvečan
36
124
Bogović Klara
6
Osnovna škola F.K. Frankopan Malinska, Primorsko-goranska Alenka Žužić
36
124
Čiča Sara
5
Osnovna škola F.K. Frankopan Omišalj, Primorsko-goranska Žarko Žarković
36
124
Kinkela Matteo
4
Osnovna škola R.K. Jeretov Opatija, Primorsko-goranska Dragica Rade
36
124
Škacan Domagoj
5
OŠ Sv. Nedelja Sv. Nedelja, Zagrebačka Vesna Benedek
40
120
Ruščić Iva
6
OŠ A.G. Matoša Vinkovci, Vukovarsko-srijemska Zvonimirka Roth
41
116
Belić Lea Lina
5
OŠ Kaštenjer Pula, Istarska Branka Antunović-Piton
41
116
Borko Valentina
6
I. OŠ Vrbovec Vrbovec, Zagrebačka Marinko Šimunek
41
116
Burčul Domagoj
6
Smiljevac Zadar, Zadarska Marina Kulaš
41
116
Glogović Silvio
6
OŠ I. B. Mažuranić Prigorje Brdovečko, Zagrebačka Davor Jančić
41
116
Hranić Darko
6
OŠ Metel Ožegović Radovan, Varaždinska Ljiljana Inkret-Martinčević
41
116
Hranilović Matija
6
3. Osnovna škola Čakovec, Međimurska Nataša Boj
41
116
Hubak Marija
6
CTK Velika Gorica Velika Gorica, Zagrebačka Petar Galeković
41
116
Jakovčev Niko
5
Petar Preradović Zadar, Zadarska Pero Sović
41
116
Jelić Matej
6
OŠ Vrbani Zagreb, Grad Zagreb Magdalena Babić
41
116
Kovačić Dominik
4
OŠ Vukovina Vukovina, Zagrebačka Stipo Pejak
41
116
Matijević Filip
6
OŠ Tone Peruška Pula, Istarska Tajana Velikanja
41
116
Mihalić Stjepan
6
Matija Gubec Cernik, Brodsko-posavska Kristina Novak
41
116
Petković Tomislav
6
Šimuna Kožičića Benje Zadar, Zadarska Tomislav Jukić
41
116
Pezić Marija
5
OŠ Kaštenjer Pula, Istarska Branka Antunović-Piton
41
116
Pokupec Nikola
6
3. Osnovna škola Čakovec, Međimurska Nataša Boj
41
116
Pongrac Danijel
6
OŠ Tužno Tužno, Varaždinska Renata Papec
41
116
Ranogajec Vjekoslav
6
OŠ Retfala Osijek, Osječko-baranjska Mario Brozd
41
116
Rešetar Jurica
6
OŠ Samobor Samobor, Zagrebačka Vjeka Valečić
59
108
Teskera Stjepan
6
IK "VEL_IK" Velika Gorica, Zagrebačka Snježana Ruklić
60
104
Adamačević Matej
6
OŠ Mladost Osijek, Osječko-baranjska Viktorija Hržica
60
104
Bečko Deni
6
OŠ Dore Pejačević Našice, Osječko-baranjska Irena Turjak
60
104
Čehko Andrija
6
Matije Gupca Gornja Stubica, Krapinsko-zagorska Valentina Hursa
60
104
Gradečki Kristijan
6
Konjščina Konjščina, Krapinsko-zagorska Zoran Vuger
60
104
Grizelj Dino
6
OŠ Frana Krste Frankopana Osijek, Osječko-baranjska Vlado Vranješ
60
104
Hanser Ian Christian
6
OŠ Pantovčak Zagreb, Grad Zagreb Mira Vičić
60
104
Karloci Vjeran
6
OŠ Veliki Bukovec Veliki Bukovec, Varaždinska Lidija Kralj
60
104
Perica Ana
6
OŠ Pantovčak Zagreb, Grad Zagreb Mira Vičić
60
104
Rogina Marin
6
OŠ Trnovec Trnovec, Varaždinska Miljenko Božak
60
104
Sekulić Ivan
6
OŠ Braća Ribar Sisak, Sisačko-moslavačka Ivan Koreny
60
104
Tuliak Toni
6
Osnovna škola Dr. Andrija Mohorovičić Matulji, Primorsko-goranska Siniša Topić
71
100
Acman Mislav
6
OŠ grofa Janka Draškovića Zagreb, Grad Zagreb Zlatko Bobić
72
97
Marić Matej
6
OŠ Vladimira Nazora Vinkovci, Vukovarsko-srijemska Mira Magdić
72
97
Škvorc Emanuel
6
Osnovna škola Gornji Mihaljevec Gornji Mihaljevec, Međimurska Korunić Milena
74
96
Justinić Dajana
6
Osnovna škola F.K. Frankopan Malinska, Primorsko-goranska Alenka Žužić
74
96
Merdanović Marino
6
OŠ Velika Mlaka Velika Mlaka, Zagrebačka Štefica Škara
76
94
Ivandić Mislav
6
OŠ Davorina Trstenjaka Zagreb, Grad Zagreb Zoran Vrbanac
77
91
Kolenko Matija
6
OŠ Ante Starčevića Lepoglava, Varaždinska Nevenka Harjač
78
90
Barl Luka
4
OŠ bana Josipa Jelačića Zagreb, Grad Zagreb Mihaela Piskač
78
90
Bilić Matija
6
Antun Mihanović Slavonski Brod, Brodsko-posavska Jadranka Horvat
78
90
Blažeka Bruno
5
2. Osnovna škola Čakovec, Međimurska Gordan Bartolić
78
90
Burazer Bepo
6
OŠ Smokvica Smokvica, Dubrovačko-neretvanska Tanja Vučetić
78
90
Cerovec Nino
6
Osnovna škola Podturen Podturen, Međimurska Nevenka Micek
78
90
Cicvarić Odri
5
Osnovna škola Nikola Tesla Rijeka, Primorsko-goranska Mate Adžić
78
90
Didović Ana
6
OŠ Smokvica Smokvica, Dubrovačko-neretvanska Tanja Vučetić
78
90
Gabrić Antonio
6
OŠ Đure Deželića Ivanić Grad, Zagrebačka Irena Novak-Tvrtković
78
90
Gržan Ivan Silvije
6
OŠ Grabrik Karlovac, Karlovačka Jasmina Božićević
78
90
Krišto Zoran
6
OŠ Centar Pula, Istarska Damir Blašković
78
90
Kuzmec Josip
6
OŠ Žitnjak Zagreb, Grad Zagreb Katica Kušan
78
90
Mihalić Bruno
5
OŠ A. i I Kukuljevića Varaždinske Toplice, Varaždinska Martina Kanešić
78
90
Miličević Anamarija
5
OŠ Mokošica Dubrovnik, Dubrovačko-neretvanska Nikolina Bubica
78
90
Mravunac Filip
4
OŠ Matije Gupca Zagreb, Grad Zagreb Mihaela Piskač
78
90
Pavičić Patricia
5
OŠ Julija Kempfa Požega, Požeško-slavonska Domin Jurišić
78
90
Pecotić Adriana
6
OŠ Smokvica Smokvica, Dubrovačko-neretvanska Tanja Vučetić
78
90
Pešorda Ivan
5
OŠ Ivana Filipovića Zagreb, Grad Zagreb Bosa Mrazović
78
90
Poje Goran
5
Osnovna škola Petar Zrinski Čabar, Primorsko-goranska Tanja Šebalj-Kocet
78
90
Prlić Ninoslav
6
OŠ Augusta Harambašića Zagreb, Grad Zagreb Ines Kniewald
78
90
Rudolf Andrea Ivana
6
OŠ Sv. Nedelja Sv. Nedelja, Zagrebačka Vesna Benedek
78
90
sekulić sebastijan
6
OŠ Slave Raškaj Ozalj, Karlovačka Predrag Matko
78
90
Spicijarić Mia
6
Osnovna škola F.K. Frankopan Malinska, Primorsko-goranska Alenka Žužić
78
90
Stanić Ivan
6
Antun Mihanović Slavonski Brod, Brodsko-posavska Jadranka Horvat
78
90
Šarić Antonela
5
OŠ Julija Kempfa Požega, Požeško-slavonska Domin Jurišić
78
90
Šeketa Hrvoje
5
OŠ Sv. Nedelja Sv. Nedelja, Zagrebačka Vesna Benedek
78
90
Štaba Hrvoje
6
OŠ Bisag Bisag, Varaždinska Ivica Rojc
78
90
Tomljenović Marija
5
I. OŠ Vrbovec Vrbovec, Zagrebačka Marinko Šimunek
78
90
Turjak Josip
6
OŠ Mladost Osijek, Osječko-baranjska Viktorija Hržica
78
90
Uzelac Andrej
6
OŠ Grabrik Karlovac, Karlovačka Jasmina Božićević
107
89
Jurada Mauro
4
Osnovna škola Dr. Andrija Mohorovičić Matulji, Primorsko-goranska Siniša Topić
107
89
Tomić Martina
6
OŠ Pavleka Miškine Zagreb, Grad Zagreb Nadica Kunštek
109
88
Rebernjak Bartol
5
OŠ Pantovčak Zagreb, Grad Zagreb Mira Vičić
110
84
Gorički Tomislav
6
OŠ Konjščona Konjščina, Krapinsko-zagorska Zoran Vuger
110
84
Musić Bono
5
OŠ Velika Mlaka Velika Mlaka, Zagrebačka Štefica Škara
110
84
Selimović Timur
5
Osnovna škola Dr. Andrija Mohorovičić Matulji, Primorsko-goranska Siniša Topić
113
81
Divald Ljudevit
6
OŠ Vladimir Nazor Đakovo, Osječko-baranjska Andrija Šušak
113
81
Hil Valentina
6
OŠ S. Cvrkovića Stari Mikanovci, Vukovarsko-srijemska Vlado Karajko
115
78
Murat Sven
6
Antun Mihanović Slavonski Brod, Brodsko-posavska Jadranka Horvat
116
76
Zlodi Elizabeta
6
OŠ Marina Držića Zagreb, Grad Zagreb Vladimir Marić
117
75
Martinović Domagoj
6
Antun Mihanović Slavonski Brod, Brodsko-posavska Jadranka Horvat
118
74
Banić Josip
5
OŠ Đure Deželića Ivanić Grad, Zagrebačka Irena Novak-Tvrtković
118
74
Domladovec Bruno
6
OŠ Tituša Brezovačkog Zagreb, Grad Zagreb Sanja Ledinek
118
74
Peško Ivan
6
OŠ Pantovčak Zagreb, Grad Zagreb Mira Vičić
121
70
Galić Ana Helena
5
OŠ Zdenka Turkovića Kutjevo, Požeško-slavonska Marijana Vrzić
121
70
Gnjatović Donat
6
OŠ Marije i Line, Umag Umag, Istarska Klaudio Burolo
123
68
Trope Sanjin
5
Osnovna škola Petar Zrinski Čabar, Primorsko-goranska Tanja Šebalj-Kocet
124
66
Bilen Daniel
5
Osnovna škola Petar Zrinski Čabar, Primorsko-goranska Tanja Šebalj-Kocet
124
66
Ipša Bruno
5
OŠ Veliki Bukovec Veliki Bukovec, Varaždinska Lidija Kralj
124
66
Šprem Nenad
6
OŠ Ante Starčevića Lepoglava, Varaždinska Nevenka Harjač
127
65
Mušterić Božen
5
OŠ Pantovčak Zagreb, Grad Zagreb Mira Vičić
128
64
Matasić Matija
6
OŠ Zrinskih i Frankopana Otočac, Ličko-senjska Valentina Pajdaković
129
60
Bedenko Marko
4
OŠ Josipa Račića Zagreb, Grad Zagreb Mihaela Piskač
129
60
Filipović Martin
6
OŠ Horvati Zagreb, Grad Zagreb Dragica Kolundžić
129
60
Kordić Luka
5
OŠ Zdenka Turkovića Kutjevo, Požeško-slavonska Marijana Vrzić
129
60
Mohorović Toni
6
OŠ Centar Pula, Istarska Damir Blašković
129
60
Pongrac Antun Stjepan
5
3. Osnovna škola Čakovec, Međimurska Nataša Boj
129
60
Potrebić Toni
6
Ljudevit Gaj Krapina, Krapinsko-zagorska Vlatka Matejaš
129
60
Ranogajec Dean
6
I. OŠ Vrbovec Vrbovec, Zagrebačka Marinko Šimunek
129
60
Vojak Josip
6
Hugo Badalić Slavonski Brod, Brodsko-posavska Kristina Krtalić
137
59
Spiegl David
5
Ljudevit Gaj Krapina, Krapinsko-zagorska Vlatka Matejaš
138
56
Šparica Mario
6
Šime Budinića Zadar, Zadarska Željko Vidović
138
56
Zmišlja Filip
6
3. Osnovna škola Čakovec, Međimurska Nataša Boj
140
51
Majstorić Kristina
6
Hugo Badalić Slavonski Brod, Brodsko-posavska Kristina Krtalić
141
50
Bionda Slavica
6
OŠ S. Cvrkovića Stari Mikanovci, Vukovarsko-srijemska Vlado Karajko
141
50
Četrtek Goran
6
OŠ Petrijanec Petrijanec, Varaždinska Jasminka Belščak
141
50
Delinić Leo
5
OŠ Đure Deželića Ivanić Grad, Zagrebačka Irena Novak-Tvrtković
144
46
Mačkić Arijan
5
Osnovna škola Petar Zrinski Čabar, Primorsko-goranska Tanja Šebalj-Kocet
145
45
Budimir Irena
6
Hugo Badalić Slavonski Brod, Brodsko-posavska Kristina Krtalić
145
45
Franjić Marko
5
3. Osnovna škola Čakovec, Međimurska Nataša Boj
145
45
Vidalin Denis
6
OŠ Stjepana Kefelje Kutina, Sisačko-moslavačka Tomislav Uroić
148
44
Anđelić Jerko
6
OŠ "Vladimir Nazor" Križevci, Koprivničko-križevačka Ante Starčević
148
44
Perušić Rea
5
Osnovna škola Kraljevica Kraljevica, Primorsko-goranska Barbara Smilović
148
44
Prebeg Karlo
6
OŠ Marije Jurić Zagorke Zagreb, Grad Zagreb Željko Kelava
151
42
Delić Sara
5
OŠ Ivana Filipovića Zagreb, Grad Zagreb Bosa Mrazović
151
42
Modrić Domagoj
6
OŠ Zrinskih i Frankopana Otočac, Ličko-senjska Valentina Pajdaković
153
40
Tolj Andrea
6
Plokite Split, Splitsko-dalmatinska Divna Krpan
154
36
Gleđ Ivana
5
OŠ Mokošica Dubrovnik, Dubrovačko-neretvanska Nikolina Bubica
155
35
Klanjčić Katarina
5
Matije Gupca Gornja Stubica, Krapinsko-zagorska Valentina Hursa
155
35
Kopčak Tajana
6
Dragutin Tadijanović Slavonski Brod, Brodsko-posavska Anka Bogdan
155
35
Pahor Amalija
6
OŠ Grabrik Karlovac, Karlovačka Jasmina Božićević
158
34
Kopun Nikola
6
OŠ D.Domjanića Sv. I.Zelina, Zagrebačka Vinko Gavran
158
34
Nemec Helena
6
OŠ Gustava Krkleca Zagreb, Grad Zagreb Sanda Pavlek
160
33
Jakovčić Miran
6
Osnovna škola Kraljevica Kraljevica, Primorsko-goranska Barbara Smilović
161
31
Jurković Ivan
5
OŠ Rapska Zagreb, Grad Zagreb Gordan Jurković
162
30
Begović Dino
6
OŠ Grabrik Karlovac, Karlovačka Jasmina Božićević
162
30
Benedik Nikolina
6
I. OŠ Vrbovec Vrbovec, Zagrebačka Marinko Šimunek
162
30
Blažević Denis
6
OŠ D. Cesarića Požega, Požeško-slavonska Mihovil Bikić
162
30
Divald Lovro
6
OŠ Vladimir Nazor Đakovo, Osječko-baranjska Andrija Šušak
162
30
Katušić Kristina
6
Hugo Badalić Slavonski Brod, Brodsko-posavska Kristina Krtalić
162
30
Krsnik Ivan
6
OŠ Marije i Line, Umag Umag, Istarska Klaudio Burolo
162
30
Mandić Mateo
6
Petar Preradović Zadar, Zadarska Tihomir Škara
162
30
Matijević Andrija
6
OŠ Stjepana Kefelje Kutina, Sisačko-moslavačka Tomislav Uroić
162
30
Novak Domagoj
5
OŠ Rapska Zagreb, Grad Zagreb Gordan Jurković
162
30
Pešorda Filip
6
OŠ Ivana Filipovića Zagreb, Grad Zagreb Bosa Mrazović
162
30
Rosan Bruno
6
Petar Preradović Zadar, Zadarska Tihomir Škara
162
30
Rušinović Ivana
6
Plokite Split, Splitsko-dalmatinska Divna Krpan
162
30
Skube Karlo
6
OŠ Pavleka Miškine Zagreb, Grad Zagreb Nadica Kunštek
162
30
Spahija Bojan
5
3. Osnovna škola Čakovec, Međimurska Nataša Boj
162
30
Šarčević David
6
Smiljevac Zadar, Zadarska Marina Kulaš
162
30
Vojnić Dino
6
Smiljevac Zadar, Zadarska Marina Kulaš
162
30
Zovko Marko
6
OŠ D. Cesarić Požega, Požeško-slavonska Mihovil Bikić
179
20
Jureša Tomislav
5
OŠ Matije Gupca Gornja Stubica, Krapinsko-zagorska Valentina Hursa
179
20
Rautek Kristijan
6
OŠ Horvati Zagreb, Grad Zagreb Dragica Kolundžić
181
17
Neferanović Marko
6
OŠ S. Antolovića Privlaka, Vukovarsko-srijemska Vera Klanac
182
15
Budimir Bruno
5
OŠ Zdenka Turkovića Kutjevo, Požeško-slavonska Marijana Vrzić
183
12
Barjašić Irena
6
Petar Preradović Zadar, Zadarska Tihomir Škara
183
12
Bartulović Mihovil
6
OŠ J. Lovretića Otok, Vukovarsko-srijemska Kata Huber
183
12
Kupres Luka
6
OŠ Samobor Samobor, Zagrebačka Vjeka Valečić
183
12
Tomić Augustin
6
Petar Preradović Zadar, Zadarska Tihomir Škara
187
10
Galešić Anđelina
6
OŠ "Đuro Ester" Koprivnica, Koprivničko-križevačka Đurđica Lucek
187
10
Haramustek Gabrijela
5
Matije Gupca Gornja Stubica, Krapinsko-zagorska Valentina Hursa
189
6
Burić Denis
6
OŠ Zrinskih i Frankopana Otočac, Ličko-senjska Valentina Pajdaković
190
5
Bagarić Adrian
6
OŠ Rudeš Zagreb, Grad Zagreb Marijana Kobilšek
190
5
Boroša Mladen
6
Matije Gupca Gornja Stubica, Krapinsko-zagorska Valentina Hursa
190
5
Frajman Ivan
6
Konjščina Konjščina, Krapinsko-zagorska Zoran Vuger
190
5
Kovačević Tomislav
5
OŠ Dore Pejačević Našice, Osječko-baranjska Ružica Kruljac
194
3
Madžarac Vedran
6
OŠ D.Domjanića Sv. I.Zelina, Zagrebačka Vinko Gavran

* županijska povjerenstva moraju prijaviti učenika prema važećim Propozicijama (jedan učenik = jedan mentor)