REZULTATI

Osnovnoškolska skupina - BASIC/PASCAL

I. podskupina

 

Na Državno natjecanje se iz ove natjecateljske skupine poziva načelno 10 učenika

 

Mjesto
Bodovi
Prezime i ime
Razred
Škola
Mjesto, županija
Mentor
1
200
Folnović Matija
6
OŠ Žuti brijeg Zagreb, Grad Zagreb Ljubinko Vidanović
1
200
Hadviger Antea
6
OŠ Matije Gupca Zagreb, Grad Zagreb Mihaela Piskač
1
200
Horvat Luka
6
OŠ Ludbreg Ludbreg, Varaždinska Stiven Šijak
1
200
Marić Matija
5
I.G. Kovačić Slavonski Brod, Brodsko-posavska Damir Drame
5
198
Hrastić Stjepan
6
OŠ Nova Rača Nova Rača, Bjelovarsko-bilogorska Ozren Bosanac
6
177
Tomić Marin
5
OŠ Marina Držića Zagreb, Grad Zagreb Vladimir Marić
6
177
Topić Edi
6
Osnovna škola F.K. Frankopan Malinska, Primorsko-goranska Alenka Žužić
8
176
Vidanović Davor
5
OŠ Frana Krste Frankopana Zagreb, Grad Zagreb Ljubinko Vidanović
9
146
Srnec Filip
6
III. OŠ Čakovec Čakovec, Međimurska Nataša Boj
10
145
Kulaš Matko
6
Smiljevac Zadar, Zadarska Marina Kulaš
11
144
Štefančić Maja
6
Osnovna škola F.K. Frankopan Omišalj, Primorsko-goranska Žarko Žarković
12
138
Bogdanić Anton
6
Osnovna škola F.K. Frankopan Malinska, Primorsko-goranska Alenka Žužić
13
135
Hržić Franko
6
Osnovna škola F.K. Frankopan Malinska, Primorsko-goranska Alenka Žužić
14
134
Gluhak Martin
5
II OŠ Varaždin Varaždin, Varaždinska Darko Krznar
15
133
Belić Ante
5
OŠ Gračani Zagreb, Grad Zagreb Ivan Jurić
15
133
Volarević Glorija
5
OŠ Matije Gupca Zagreb, Grad Zagreb Ljubinko Vidanović
17
129
Poštić Suraja
5
OŠ Matije Gupca Zagreb, Grad Zagreb Ljubinko Vidanović
18
125
Bek Martin
5
II OŠ Varaždin Varaždin, Varaždinska Darko Krznar
19
124
Hranilović Matija
6
III. OŠ Čakovec Čakovec, Međimurska Nataša Boj
19
124
Marković Lovro
5
OŠ Marina Držića Zagreb, Grad Zagreb Vladimir Marić
21
123
Korotaj Ivan
5
OŠ Podrute Makoišće Donje, Varaždinska Željko Šavor
21
123
Kovačić Dominik
6
OŠ Trnsko Zagreb, Grad Zagreb Ljubinko Vidanović
21
123
Makarević Mario
6
OŠ Gradište Gradište, Vukovarsko-srijemska Danijel Čajko
21
123
Marić Bruno
6
XI. OŠ Slavonski Brod, Brodsko-posavska Slavica Danilović
25
122
Bakšić Marko
6
OŠ Bogumil Toni Samobor, Zagrebačka Karmen Tonšetić
25
122
Nekić Gordan
6
Osnovna škola F.K. Frankopan Krk, Primorsko-goranska Boris Bolšec
25
122
Orčić Alen
4
OŠ Kustošija Zagreb, Grad Zagreb Željka Orčić
28
120
Stolfa Domagoj
5
Osnovna škola F.K. Frankopan Krk, Primorsko-goranska Boris Bolšec
29
118
Gojković Filip
5
II OŠ Varaždin Varaždin, Varaždinska Darko Krznar
29
118
Katić Ivan
6
XI. OŠ Slavonski Brod, Brodsko-posavska Slavica Danilović
29
118
Radojčić Una
6
I.G. Kovačić Slavonski Brod, Brodsko-posavska Damir Drame
32
117
Tot Dora
6
OŠ Vratišinec Vratišinec, Međimurska Zlatko Okreša
33
115
Burčul Domagoj
6
Smiljevac Zadar, Zadarska Marina Kulaš
33
115
Pokupec Nikola
6
III. OŠ Čakovec Čakovec, Međimurska Nataša Boj
35
110
Hrastinski Ivan
6
OŠ K.Š.Gjalskog Zabok Zabok, Krapinsko-zagorska Katarina Mardešić
36
109
Prodanović Predrag
6
OŠ Marije i Line, Umag Umag, Istarska Zoran Mamula
37
108
Adžić Gordan
6
OŠ I.G.Kovačić Velika, Požeško-slavonska Dalibor Škorvaga
37
108
Karan Sanja
6
OŠ Bogumil Toni Samobor, Zagrebačka Karmen Tonšetić
39
104
Petek Martin
5
OŠ Ludbreg Ludbreg, Varaždinska Stiven Šijak
40
103
Kovačević Damir
6
OŠ Bogumil Toni Samobor, Zagrebačka Karmen Tonšetić
41
100
Aleksa Antun
6
OŠ Miroslava Krleže Zagreb, Grad Zagreb Mihajlo Vučković
41
100
Cvetković Luka
6
OŠ Bogumil Toni Samobor, Zagrebačka Karmen Tonšetić
41
100
Čajić Adrian
4
OŠ Marina Držića Zagreb, Grad Zagreb Vladimir Marić
41
100
Čulina Petar Krešimir
6
OŠ Bogumil Toni Samobor, Zagrebačka Karmen Tonšetić
41
100
Dijanušić Dominik
6
OŠ Ludbreg Ludbreg, Varaždinska Stiven Šijak
41
100
Dražić Alen
6
OŠ Braća Bobetka Sisak, Sisačko-moslavačka Jasminka Gerin
41
100
Jovan Ivica
6
OŠ Petrijanec Petrijanec, Varaždinska Jasminka Belščak
41
100
Jurić Luka
6
OŠ Gračani Zagreb, Grad Zagreb Ivan Jurić
41
100
Kelemen Filip
6
I. osnovna škola Bjelovar, Bjelovarsko-bilogorska Goran Jarčov
41
100
Kljenak Mislav
6
OŠ Miroslava Krleže Zagreb, Grad Zagreb Mihajlo Vučković
41
100
Marić Josip
6
OŠ Milke Trnine Križ, Zagrebačka Mato Ćalušić
41
100
Musić Izabela
6
I.G. Kovačić Slavonski Brod, Brodsko-posavska Damir Drame
41
100
Savić David
6
Osnovna škola Čavle Čavle, Primorsko-goranska Ljerka Linić
41
100
Sekulić Tamara
5
OŠ Otok Zagreb, Grad Zagreb Ljubomir Vidanović
41
100
Sinek Ivan
6
I. osnovna škola Bjelovar, Bjelovarsko-bilogorska Goran Jarčov
41
100
Šarčević David
6
Smiljevac Zadar, Zadarska Marina Kulaš
41
100
Šimag Marija
6
OŠ K.Š.Gjalskog Zabok Zabok, Krapinsko-zagorska Katarina Mardešić
41
100
Vaško Valentina
5
XI. OŠ Slavonski Brod, Brodsko-posavska Slavica Danilović
41
100
Velenik Mateo
6
OŠ Marije i Line, Umag Umag, Istarska Zoran Mamula
41
100
Veseličić Bernarda
5
XI. OŠ Slavonski Brod, Brodsko-posavska Slavica Danilović
41
100
Vukalović Luka
6
IV. osnovna škola Bjelovar, Bjelovarsko-bilogorska Branko Raičković
41
100
Zmišlja Filip
6
III. OŠ Čakovec Čakovec, Međimurska Nataša Boj
63
99
Markota Domagoj
5
OŠ Otok Zagreb, Grad Zagreb Ljubomir Vidanović
64
96
Mitrović Dominik
6
I.G. Kovačić Slavonski Brod, Brodsko-posavska Damir Drame
65
94
Vukelić Sven
6
OŠ Dobriše Cesarića Požega, Požeško-slavonska Mihovil Bikić
66
92
Bišćan Juraj
4
OŠ Matije Gupca Zagreb, Grad Zagreb Ljubinko Vidanović
67
90
Zvolinski Davor
5
OŠ Jure Kaštelana Zagreb, Grad Zagreb Darko Cesar
68
87
Romančuk Luka
5
OŠ Belica Belica, Međimurska Silvija Micek
69
82
Jurec Marko
5
OŠ A.Kovačića Zlatar Zlatar, Krapinsko-zagorska Nina Posarić
69
82
Meničanin Dragana
6
OŠ Dvor Dvor, Sisačko-moslavačka Vesna Majdandžić
71
73
Vojnić Dino
6
Smiljevac Zadar, Zadarska Marina Kulaš
72
72
Feketija Mateo
6
OŠ I.G.Kovačića G.Bazje G.Bazje, Virovitičko-podravska Željko Bošnjak
73
70
Vlahović Ivona
6
OŠ Bogumil Toni Samobor, Zagrebačka Karmen Tonšetić
74
69
Šklebar Filip
6
I. osnovna škola Bjelovar, Bjelovarsko-bilogorska Goran Jarčov
74
69
Zvekić Josip
5
OŠ I.G. Kovačić Velika, Požeško-slavonska Dalibor Škorvaga
76
68
Čambala Marija
6
OŠ Milke Trnine Križ, Zagrebačka Mato Ćalušić
76
68
Šunjić Anja
6
Osnovna škola F.K. Frankopan Omišalj, Primorsko-goranska Žarko Žarković
76
68
Vinčić Dijana
6
OŠ Dvor Dvor, Sisačko-moslavačka Vesna Majdandžić
76
68
Žgela Dalibor
5
OŠ Jure Kaštelana Zagreb, Grad Zagreb Cesar Darko
80
67
Košutić Nikola
6
OŠ Milke Trnine Križ, Zagrebačka Mato Ćalušić
81
65
Ljubić Luka
4
OŠ Marina Držića Zagreb, Grad Zagreb Vladimir Marić
82
55
Vuković Luka
5
OŠ Novska Novska, Sisačko-moslavačka Slavica Horvat-Salaj
83
52
Klarić Lara
5
VI OŠ Varaždin Varaždin, Varaždinska Mario Stančić
84
42
Brkanac Luka
4
OŠ Marina Držića Zagreb, Grad Zagreb Vladimir Marić
85
40
Petrlić Filip
5
OŠ MIlke Trnine Križ, Zagrebačka Mato Ćalušić
85
40
Skendrović Filip
5
OŠ Milana Langa Bregana, Zagrebačka Arijana Volmost
85
40
Zurak Martin
6
Smiljevac Zadar, Zadarska Marina Kulaš
88
28
Orečić Igor
5
OŠ Otok Zagreb, Grad Zagreb Ljubomir Vidanović