HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
4. KOLO
SREDNJE ŠKOLE / 3. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA G P E W K S A UKUPNO
1 Martin Josip Kocijan 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 63 90 0 130 383
2 Pavel Kliska 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 90 - 20 280
3 Ivan Milinović 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 56 90 - 20 266
4 Marko Čengić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 63 70 0 20 253
5 Mislav Brnetić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 40 - - 210
6 Nikola Capan 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 63 40 - - 203
7 Maja Drmač 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - - - 170
7 Antonio Kutnjak 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 70 0 - - 170
7 Marko Srpak 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 70 - - - 170
7 Jakov Tomasić 3 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 70 0 - - 170
7 Matko Šimić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 0 - - 170
12 Darijan Gudelj 3 III. gimnazija Split 20 30 50 63 - - 0 163
12 Velimir Kovačić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 63 0 - - 163
12 Antonio Lukić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 63 0 - 0 163
12 Jakov Manjkas 3 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 63 0 - - 163
12 David Mikulčić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 63 - - - 163
12 Bojan Puvača 3 Dom mladih Rijeka 20 30 50 63 0 - - 163
12 Tarik Seferović 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 63 0 - - 163
12 Leon Stjepan Uroić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 63 0 - - 163
12 Nika Utrobičić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 63 0 - 0 163
12 Tio Špicar 3 Tehnička škola Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 63 - - - 163
22 Ida Kolmanić 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 56 0 - - 156
23 Luka Bulić Bračulj 3 III. gimnazija Split 20 30 38 63 0 - - 151
24 Adrian Cvijanović 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 28 0 - - 128
25 Patrik Dereh 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 21 0 - - 121
26 Matej Ištuk 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 14 - - - 114
26 Vatroslav Jakopec 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 14 - - - 114
26 Karlo Josip Kardum 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 14 0 - 0 114
29 Luka Forko 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 50 7 - - 0 107
29 David Karlovčec 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 7 - - - 107
29 Jura Starčević 3 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 50 7 0 - - 107
29 Sven Vujević 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 50 7 - - 0 107
33 Karlo Borovčak 3 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 19 30 50 7 0 - - 106
34 Filip Beleta 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
34 Borna Fijember 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
34 Ian Golob 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 0 0 - - 100
34 Josip Goluža 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
34 Mateo Kovačić 3 Gimnazija I.Z. Dijankovečkoga Križevci / ZTK Križevci 20 30 50 - - - - 100
34 Rikard Miklec 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
34 Borna Petak 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 - - - - 100
34 Lovro Pranjić 3 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 - 0 - - 100
34 Branimir Tomeljak 3 III. gimnazija Split 20 30 50 - 0 - 0 100
43 Josip Bosnić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 38 0 - - - 88
43 Zvonimir Haramustek 3 III. gimnazija Osijek 20 30 38 0 0 - - 88
43 Petar Mirković 3 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 38 - - - - 88
46 Vladimir Šindler 3 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 29 7 - - - 86
47 Vid Lež 3 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 5 50 7 0 - - 82
48 Ivor Balog 3 III. gimnazija Osijek 20 30 29 - - - - 79
48 Filip Kvesić 3 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 29 - - - - 79
48 Lana Šprajc 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 29 - 0 - - 79
51 Kristijan Komar 3 Gimnazija Bjelovar 20 30 20 - - - - 70
52 Mateo Mofardin 3 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 30 5 - 0 - - 55
53 Petar Jakuš 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
54 Luka Čačić 3 III. gimnazija Zagreb 20 5 - - - - - 25
55 Vladimir Vladetić 3 III. gimnazija Osijek 0 0 9 - - - - 9