HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
4. KOLO
OSNOVNE ŠKOLE
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA G P E W K S A UKUPNO
1 Marko Dorčić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 90 11 - 271
2 Dora Lendvaj 7 RIK Popovača 20 30 50 63 40 - - 203
3 Fran Babić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 0 - 20 190
4 Vlatko Borevković 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 0 - - 170
4 Lara Semeš 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 0 - - 170
6 Ivan Janjić 8 RIK Nuštar 20 30 50 63 0 0 - 163
6 Fran Lešković 8 RIK Popovača 20 30 50 63 - - - 163
6 Martin Vrbovčan 8 Udruga informatičara Bjelovarsko-bilogorske županije 20 30 50 63 0 - - 163
9 Matija Bujanić 8 MIS Strahoninec 20 30 50 49 - - - 149
10 Simeon Stefanović 8 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 7 0 22 0 129
11 Emanuel Tukač 8 OŠ Breznički Hum 20 30 50 14 10 - - 124
12 Šimun Bilas 8 MIS Strahoninec 20 30 50 14 - - - 114
12 Luka Protulipac 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 14 - - - 114
12 Samuel Sobočan 7 MIS Strahoninec 20 30 50 14 0 0 - 114
12 Iva Tadić 8 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 14 - - - 114
16 Ivan Badrov 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 7 - - - 107
16 Jakov Biškup 7 MIS Strahoninec 20 30 50 7 0 - - 107
16 Jana Furdi 7 MIS Strahoninec 20 30 50 7 0 - - 107
16 Jana Glavač 4 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 7 - - - 107
16 David Ivanjek 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 50 7 - - - 107
16 Ema Kolmanić 7 MIS Strahoninec 20 30 50 7 - - - 107
16 Lovro Milišić 8 OŠ Retkovec Zagreb 20 30 50 7 - - - 107
16 Ingo Pavić 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 7 - - - 107
16 Leo Stričak 8 MIS Strahoninec / III. OŠ Čakovec 20 30 50 7 0 0 - 107
25 Pavla Čančar 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 38 14 - - - 102
26 Ivan Belošević 8 MIS Strahoninec 20 30 50 - - - - 100
26 Luka Cundeković 6 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 30 50 - - - - 100
26 Borna Janežić 7 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - - - - 100
26 Antun Kralj 6 MIS Strahoninec 20 30 50 - - - - 100
26 Lina Krištić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 0 - - 100
26 Vito Križaić 8 MIS Strahoninec / III. OŠ Čakovec 20 30 50 - - - - 100
26 Renato Krpan 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - 0 - - 100
26 Nika Krsnik 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 - - - - 100
26 Silvia Licul 7 Društvo informatičara Pula 20 30 50 - - - 0 100
26 Ivan Magdalenić 7 MIS Strahoninec 20 30 50 - - - - 100
26 Andrija Palašek 8 MIS Strahoninec / III. OŠ Čakovec 20 30 50 - - - - 100
26 Borut Patčev 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 50 - - - - 100
26 Jan Pintar 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 - - - - 100
26 Marin Protulipac 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
26 Klara Puvača 7 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - - - - 100
26 Nino Strčić 8 Klub informatičara otoka Krka 20 30 50 - - - - 100
26 Petar Vinko 7 MIS Strahoninec 20 30 50 - - - - 100
26 Ivo Vraneš 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 50 - - - - 100
26 Borna Čizmarević 6 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - - - - 100
26 Fran Škarica 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 0 0 - 100
26 Maro Štefanić 8 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - - - - 100
26 Lana Šćukanec 5 MIS Strahoninec / POU Varaždin 20 30 50 - - - - 100
48 Juraj Mandić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 47 - - - - 97
49 Bruno Kosmačin 7 Prva gimnazija Varaždin 20 30 38 - - - - 88
49 Petar Starčević 6 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 38 - - - - 88
51 Jakov Blašković 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 35 - - - - 85
51 Jakov Celin 7 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 35 - - - - 85
51 Marin Kupanovac 6 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 35 - - - - 85
51 Luka Protrka 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 19 30 29 7 - - - 85
55 Maja Tadić 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 26 7 - - - 83
56 Marko Hrenić 6 MIS Strahoninec 20 30 32 - - 0 - 82
57 Jakša Bogdan 7 MIS Strahoninec 20 30 29 - - - - 79
57 Leona Granoša 4 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 29 - - - - 79
57 Ivano Lukačević 3 MIS Strahoninec 20 30 29 - - - - 79
57 Luka Lukačević 7 MIS Strahoninec 20 30 29 - - - - 79
57 Domagoj Massari 5 Dom mladih Rijeka 20 30 29 - - - - 79
57 Antonio Matijašević 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 29 - - - - 79
63 Tomo Hranilović 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 27 - - - - 77
64 Nikša Kecman 7 Društvo informatičara Pula 20 30 26 - - - - 76
65 Filip Jerleković 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 23 - - - - 73
66 Dino Hadžić 4 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 20 - - - - 70
66 Ema Hrkać 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 20 - - - - 70
66 Lovro Kristijan Miljak 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 20 - - - - 70
66 Marin Rameša 7 MIS Strahoninec 20 30 20 - - - - 70
66 Janko Šeler 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 20 - - - - 70
71 Dominik Vugrinec 6 MIS Strahoninec / III. OŠ Čakovec 20 30 17 0 0 - - 67
72 Laura Karlovčec 6 MIS Strahoninec / III. OŠ Čakovec 20 30 15 - - - - 65
72 Šimun Klarić 7 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 15 - - - - 65
72 Vito List 7 MIS Strahoninec / III. OŠ Čakovec 20 30 15 - - - - 65
75 Mirna Drabić 4 MIS Strahoninec / OŠ Strahoninec 20 30 11 - - - - 61
75 Roko Petrovic 4 MIS Strahoninec 20 30 11 - - - - 61
75 Marin Topolnjak 7 MIS Strahoninec 20 30 11 - - - - 61
78 Leo Dolenec 4 MIS Strahoninec 20 30 6 - - - - 56
78 Bruna Paleček 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 6 - - - - 56
78 Tin Pranjić 6 RIK Popovača 20 30 6 - - - - 56
81 Matija Lacković 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 5 - - - - 55
82 Toni Barišić 7 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 4 - - - - 54
82 Vita Mofardin 4 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 30 4 - - - - 54
84 Barbara Kelava 7 Prva gimnazija Varaždin 20 30 3 - - - - 53
85 Gabriel Bajčić 7 Klub informatičara otoka Krka 20 30 - - - - - 50
85 Dominik Belavić 5 RIK Popovača 20 30 - - - - - 50
85 Roko Gulić 7 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 - - - - - 50
85 Emanuel Hodić 6 MIS Strahoninec 20 30 - - - - - 50
85 Niko Hranilović 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 - - - - - 50
85 Petar Hrkać 4 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 0 - - - - 50
85 Karlo Jaranović 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 - - - - - 50
85 Borna Kraljević 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 0 - - - - 50
85 Leo Lipić 3 MIS Strahoninec 20 30 - - - - - 50
85 Dominik Marcelja 8 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 0 - - - - 50
85 Adam Marjanović 8 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 - - - - - 50
85 Saša Ovčarić 4 MIS Strahoninec 20 30 0 - - - - 50
85 Ivan Perić 4 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 0 - - - - 50
85 Karlo Pipinić 7 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 - - - - - 50
85 Luka Ričković 5 RIK Popovača 20 30 - - - - - 50
85 Filip Vinko 5 MIS Strahoninec 20 30 0 - - - - 50
85 Sebastijan Zadravec 6 MIS Strahoninec / OŠ Strahoninec 20 30 - - - - - 50
85 Dorian Znika 7 RIK Popovača 20 30 - - - - - 50
85 Dario Šutić 7 Klub informatičara otoka Krka 20 30 - - - - - 50
104 Roko Ajduk 8 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 0 29 - - - - 49
105 Petra Čančar 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 0 26 - - - - 46
106 Matej Ban 7 Klub informatičara otoka Krka 20 5 - - - - - 25
107 Nika Cundeković 4 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 0 - - - - - 20
107 Borna Knez 1 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 - - - - - - 20
107 Roko Müller 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 - - - - - - 20
107 Dorian Panić 3 MIS Strahoninec / POU Varaždin 20 - - - - - - 20