HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
3. KOLO
OSNOVNE I SREDNJE ŠKOLE
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA Z G M P S N P UKUPNO
1 Martin Josip Kocijan 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 70 90 77 - 337
2 Krešimir Nežmah 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 45 110 0 325
3 Karlo Franić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 90 22 0 282
3 Gabrijel Jambrošić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 90 22 - 282
3 Marin Meštrović 4 Gimnazija I.Z. Dijankovečkoga Križevci / ZTK Križevci 20 30 50 70 90 22 0 282
6 Lovro Kalinovčić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - 110 - 280
7 Fabijan Bošnjak 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 75 22 - 267
8 Maja Milas 4 XV. gimnazija Zagreb 20 12 50 70 90 22 - 264
9 Matej Vojvodić 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 70 90 - - 260
9 Andrej Čizmarević 2 Dom mladih Rijeka 20 30 50 70 90 0 - 260
11 Dominik Fistrić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - 88 - 258
12 Jura Hostić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 27 50 70 90 - - 257
13 Bojan Puvača 3 Dom mladih Rijeka 20 24 50 70 90 0 - 254
14 Patrik Pavić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 45 11 - 226
15 Nikola Capan 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 30 22 - 222
16 Pavel Kliska 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 45 - - 215
16 Sara Lazarušić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 45 - - 215
18 Antonio Lukić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 12 50 20 90 22 - 214
19 Luka Bulić Bračulj 3 III. gimnazija Split 20 24 50 70 15 33 - 212
20 Mislav Brnetić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 15 22 - 207
20 Marko Dorčić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 15 22 - 207
20 Bojan Štetić 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 70 15 22 - 207
23 Dorijan Lendvaj 1 XV. gimnazija Zagreb 20 12 50 70 30 22 - 204
24 Maja Drmač 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 0 33 - 203
24 Leon Stjepan Uroić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - 33 - 203
26 David Mikulčić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 12 10 70 90 - - 202
27 Vedran Cifrek 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 30 - - 200
28 Vito Anić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 0 22 - 192
28 Mateo Kovačić 3 Gimnazija I.Z. Dijankovečkoga Križevci / ZTK Križevci 20 30 50 70 0 22 - 192
28 Marko Srpak 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 70 0 22 - 192
28 Marko Čengić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - 22 - 192
32 Nika Utrobičić 3 III. gimnazija Split 20 15 50 70 0 33 - 188
33 Luka Džimbeg 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 50 15 22 - 187
34 Luka Ivanković 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 70 15 - - 185
34 Ivan Jambrešić 1 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 15 - - 185
34 Bartol Markovinović 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 15 - - 185
34 Fabjan Markovinović 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 15 0 - 185
34 Dominik Matijaca 4 III. gimnazija Split 20 12 50 70 0 33 - 185
39 Antonio Hohnjec 2 Krapinski informatički klub Krik 20 12 50 10 90 - 0 182
40 Antonio Dijanić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 15 50 70 0 22 - 177
41 Jerko Šegvić 3 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 12 50 70 - 22 - 174
42 Matija Bujanić 8 MIS Strahoninec 20 30 50 70 0 - - 170
42 Darijan Gudelj 3 III. gimnazija Split 20 30 50 70 0 - - 170
42 Leon Jurić 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 70 0 - - 170
42 Karlo Josip Kardum 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 0 0 - 170
42 Matija Kukić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - - - 170
42 Jakov Manjkas 3 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 70 0 - - 170
42 Ingo Pavić 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 70 0 - - 170
42 Orsat Puljizević 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 0 - - 170
42 Andrija Radica 4 III. gimnazija Split 20 30 50 70 - 0 - 170
42 Vlatko Rohak 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - - - 170
42 Samuel Sobočan 7 MIS Strahoninec 20 30 50 70 - - - 170
53 Fran Babić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 25 70 0 22 - 167
54 Bernard Inkret 1 XV. gimnazija Zagreb 15 30 50 70 - - - 165
55 Klara Puvača 7 Dom mladih Rijeka 20 24 50 70 - - - 164
56 Marin Petric 3 III. gimnazija Split 20 30 10 70 0 33 - 163
57 Martin Majsec 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 0 22 - 162
57 Patrik Đurđević 4 XV. gimnazija Zagreb 20 12 - 40 90 0 - 162
59 Luka Milačić 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 21 50 70 0 - - 161
60 Lana Šprajc 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 60 0 - - 160
61 Ema Borevković 2 XV. gimnazija Zagreb 20 18 50 70 - - - 158
61 Ivan Milinović 3 XV. gimnazija Zagreb 20 18 50 70 0 0 - 158
61 Lovro Pranjić 3 Gimnazija Bjelovar 20 18 50 70 - - - 158
61 Lara Semeš 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 18 50 70 0 0 - 158
65 Martin Vrbovčan 8 Udruga informatičara Bjelovarsko-bilogorske županije 20 15 50 70 0 0 - 155
65 Robert Špralja 4 Prva gimnazija Varaždin 20 15 50 70 0 - - 155
67 Vlatko Borevković 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 12 50 70 0 0 - 152
67 Karlo Frankola 4 SŠ Mate Blažine Labin 20 12 50 70 - - - 152
67 Matej Ištuk 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 12 50 70 0 - - 152
67 Ida Kolmanić 3 Prva gimnazija Varaždin 20 12 50 70 0 - - 152
67 Dora Lendvaj 7 RIK Popovača 20 12 50 70 0 - - 152
67 Simeon Stefanović 8 Centar tehničke kulture Rijeka 20 12 50 70 0 - - 152
73 Boris Španić 1 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 40 - 11 - 151
74 Luka Cundeković 6 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 9 50 70 - - - 149
74 Karlo Miličić 4 V. gimnazija Zagreb 20 9 50 70 - 0 - 149
74 Relja Šegvić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 9 50 70 0 - - 149
77 Nikola Kušen 2 Prva gimnazija Varaždin 20 30 5 70 0 22 - 147
78 Antonio Đakulović 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 12 50 40 0 22 - 144
79 Marko Varga 2 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 20 - 22 - 142
79 Tio Špicar 3 Tehnička škola Čakovec / Međimurski informatički klub 20 12 20 - 90 - - 142
81 Ante Perković 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 0 50 70 - - - 140
81 Marko Pongrac 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 - - - 140
81 Mihael Pristav 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 40 - 0 - 140
81 Iva Tadić 8 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 40 0 - - 140
85 Vilim Hrupelj 1 XV. gimnazija Zagreb 20 18 50 50 0 0 - 138
85 Jakov Tomasić 3 Centar tehničke kulture Rijeka 20 18 50 50 0 - - 138
87 Max Carin Balić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 5 70 0 11 0 136
88 Filip Rukavina 4 V. gimnazija Zagreb 20 15 30 70 0 - - 135
89 Goran Ivanković 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 5 70 0 - - 125
90 Luka Meštrović 4 Gimnazija I.Z. Dijankovečkoga Križevci / ZTK Križevci 20 21 50 0 - 33 - 124
91 Toma Begović 1 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 12 50 40 - 0 - 122
91 Karlo Gjogolović 4 Gimnazija Požega 20 12 50 40 0 - - 122
91 Ivan Janjić 8 RIK Nuštar 20 12 50 40 - 0 - 122
91 Renato Krpan 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 12 50 40 0 - - 122
95 Anto Matanović 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 20 - 0 - 120
95 Fran Meglić 2 Tehnička škola Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 20 - - - 120
95 Borna Čizmarević 6 Dom mladih Rijeka 20 30 0 70 - - - 120
98 David Karlovčec 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 10 0 - - 110
98 Velimir Kovačić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 10 0 0 - 110
98 Martina Licul 1 Društvo informatičara Pula 20 30 50 10 - - - 110
101 Lovro Milišić 8 OŠ Retkovec Zagreb 20 12 50 20 - - - 102
101 Jakov Novak 2 Prva gimnazija Varaždin 20 12 50 20 - - - 102
101 Tarik Seferović 3 XV. gimnazija Zagreb 20 12 50 20 - - - 102
104 Josip Bartulovic 4 III. gimnazija Split 20 30 50 0 - - - 100
104 Leon Blažević 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 50 0 0 - - 100
104 Adrian Cvijanović 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - 0 - 100
104 Oliver Horvat 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 50 0 0 - - 100
104 Leonarda Pribanić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 20 30 0 - - 100
104 Luka Protulipac 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 0 - - 100
104 Stjepan Đelekovčan 2 Gimnazija Fran Galović Koprivnica 20 30 50 0 - - - 100
111 Kristijan Komar 3 Gimnazija Bjelovar 20 9 0 70 - - - 99
112 Armin Kadrić 1 Društvo informatičara Pula 20 12 50 0 15 0 - 97
113 Antonio Macan 2 Krapinski informatički klub Krik 20 15 50 10 - - - 95
113 Božidar Zrnić 1 Dom mladih Rijeka 20 15 50 10 - - - 95
115 Jura Starčević 3 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 24 50 0 - - - 94
116 Filip Cvjetićanin 1 XV. gimnazija Zagreb 20 12 50 10 - - - 92
117 Josip Lučić 3 V. gimnazija Zagreb 20 15 20 20 15 0 - 90
118 Hana Ivančić 2 V. gimnazija Zagreb 20 15 50 0 - - - 85
118 Ema Kolmanić 7 MIS Strahoninec 20 15 50 0 - - - 85
118 Silvia Licul 7 Društvo informatičara Pula 20 15 50 0 0 - - 85
121 Jakov Biškup 7 MIS Strahoninec 20 12 50 0 - - - 82
121 Vatroslav Jakopec 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 12 50 0 0 - - 82
121 Petar Knežević 1 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 12 50 0 - - - 82
121 Fran Lešković 8 RIK Popovača 20 12 50 0 0 - - 82
121 Luka Ričković 5 RIK Popovača 20 12 50 - - - - 82
121 Tomo Vukadin 4 V. gimnazija Zagreb 20 12 50 0 - 0 - 82
121 Tonka Šegvić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 12 50 - - - - 82
121 Mihael Žagar 2 ZTK Križevci 20 12 50 0 - - - 82
129 Pavla Čančar 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 30 0 - - - 80
130 Leon Jeđut 4 Tehnička škola Čakovec 20 9 50 0 - - - 79
130 Lovro Makovec 3 Tehnička škola Čakovec 20 9 50 - - - - 79
130 Juraj Mandić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 9 50 0 0 - - 79
130 Andrej Todić 2 Društvo informatičara Pula 20 24 20 0 15 0 - 79
130 Emanuel Tukač 8 OŠ Breznički Hum 20 9 10 40 0 - - 79
135 Antonio Kovač 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 25 0 - - - 75
136 Filip Beleta 3 XV. gimnazija Zagreb 20 18 25 10 - - - 73
137 Ivan Bevanda 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 - 50 - - - - 70
137 Darijan Jelušić 4 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 20 0 - 0 - 70
137 Barbara Kelava 7 Prva gimnazija Varaždin 20 30 - 20 - - - 70
140 Ivan Beraković 1 Gimnazija Velika Gorica 20 9 40 - - - - 69
140 Maksimilijan Hižman 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 24 25 - - - - 69
140 Antonio Kutnjak 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 9 20 20 0 - - 69
140 Dorian Matić 2 V. gimnazija Zagreb 20 9 20 20 - 0 - 69
140 Bruno Ševčenko 1 Gimnazija Velika Gorica 20 9 40 - - - - 69
140 Frane Šupe 1 Gimnazija Velika Gorica 20 9 40 - - - - 69
146 Leticija Crnković 3 Gimnazija Fran Galović Koprivnica 15 30 20 - - - - 65
147 Matko Šimić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 15 5 0 0 22 - 62
148 Petar Belošević 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 10 0 0 - - 60
148 Šimun Bilas 8 MIS Strahoninec 20 30 10 0 0 - - 60
148 Patrik Špoljar 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 0 10 - - - 60
151 Patrik Blašković 1 Društvo informatičara Pula 20 12 25 0 - - - 57
151 Tonino Kaštelan 4 III. gimnazija Split 20 12 5 20 - - - 57
153 Ivan Badrov 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 15 20 0 - - - 55
153 Fran Škarica 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 15 20 0 - 0 - 55
155 Jana Furdi 7 MIS Strahoninec 20 9 25 - - - - 54
155 Oleksandr Ichenskyi 2 V. gimnazija Zagreb 20 9 25 - - - - 54
155 Filip Jamuljak 2 Gimnazija Požega 20 12 - 0 - 22 - 54
155 Mateo Mofardin 3 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 9 25 - - - - 54
155 Krešo Orešković 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 24 10 0 - - - 54
155 Filip Vuletić Antić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 24 0 10 - - - 54
161 Zvonimir Haramustek 3 III. gimnazija Osijek 20 12 20 - - - - 52
161 Branimir Tomeljak 3 III. gimnazija Split 20 12 20 0 - - - 52
163 Florijan Blažeka 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 0 0 0 - - 50
163 Lovro Nidogon 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 0 0 0 0 - 50
163 Borut Patčev 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 - - - - - 50
163 Matija Trstenjak 8 Tehnička škola Čakovec 20 30 - - - - - 50
167 Neven Lukić 2 Gimnazija Fran Galović Koprivnica 20 9 20 0 - 0 - 49
167 Mateo Piskač 2 ZTK Križevci 20 9 20 0 - - - 49
169 Vedran Novaković 7 MIS Strahoninec 20 12 15 0 - - - 47
169 Marin Protulipac 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 15 12 20 0 0 - - 47
171 Andrija Palašek 8 MIS Strahoninec / III. OŠ Čakovec 20 0 25 - - - - 45
171 Leo Stričak 8 MIS Strahoninec / III. OŠ Čakovec 20 15 10 - - - - 45
173 Leo Dolenec 4 MIS Strahoninec 20 9 15 - - - - 44
173 Laura Karlovčec 6 MIS Strahoninec / III. OŠ Čakovec 20 9 15 - - - - 44
173 Viktor Pijanec 1 Prva gimnazija Varaždin 20 9 15 0 0 - - 44
173 Vedran Vrabec 1 XV. gimnazija Zagreb 20 9 15 0 - - - 44
173 Lana Šćukanec 5 MIS Strahoninec / POU Varaždin 20 9 15 - - - - 44
178 Ivan Belošević 8 MIS Strahoninec 20 12 10 - 0 - - 42
178 Vito Križaić 8 MIS Strahoninec / III. OŠ Čakovec 20 12 10 - 0 - - 42
180 Matija Lacković 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 0 20 0 - - - 40
181 Šimun Banović 2 Gimnazija Požega 20 9 10 0 - - - 39
181 Marko Hrenić 6 MIS Strahoninec 20 9 10 0 - - - 39
181 Marin Topolnjak 7 MIS Strahoninec 20 9 10 0 0 - - 39
184 Marin Kupanovac 6 Centar tehničke kulture Rijeka 20 18 - 0 - - - 38
184 Sebastian Medjaković 2 II. gimnazija Zagreb 20 18 - - - - - 38
184 Filipa Stanojević 2 Društvo informatičara Pula 20 18 0 0 - - - 38
184 Lovro Tunjić 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 18 - 0 - - - 38
184 Filip Vinko 5 MIS Strahoninec 20 18 - - - - - 38
189 Luka Forko 3 III. gimnazija Zagreb 20 12 5 - - - - 37
189 Borna Janežić 7 Dom mladih Rijeka 20 12 5 0 - - - 37
189 Sven Vujević 3 III. gimnazija Zagreb 20 12 5 - - - - 37
192 Dominik Vugrinec 6 MIS Strahoninec / III. OŠ Čakovec 20 6 10 0 0 - - 36
193 Borna Colarić 4 RIK Nuštar 20 15 - - 0 - - 35
193 Luka Lukačević 7 MIS Strahoninec 20 0 15 0 - - - 35
193 Juraj Sinožić 1 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 15 - - - - - 35
193 Marko Udvari 2 ZTK Križevci 20 15 0 0 - - - 35
197 Filip Jerleković 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 9 5 - - - - 34
198 Marko Blažek 8 Tehnička škola Čakovec 15 18 - - - - - 33
199 Dominik Belavić 5 RIK Popovača 20 12 0 - - - - 32
199 Anja Bosak 3 V. gimnazija Zagreb 20 12 0 0 - 0 - 32
199 Alan Burić 1 Društvo informatičara Pula 20 12 - 0 - - - 32
199 Emanuel Hodić 6 MIS Strahoninec 20 12 - - 0 - - 32
199 Bruno Kosmačin 7 Prva gimnazija Varaždin 20 12 - 0 - - - 32
199 Marin Kurešić 6 RIK Popovača 20 12 - - - - - 32
199 Domagoj Massari 5 Dom mladih Rijeka 20 12 - - - - - 32
199 Borna Petak 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 12 - - - - - 32
199 Borna Radojčić 4 III. gimnazija Zagreb 20 12 - - - - - 32
199 Denis Sinković 2 Krapinski informatički klub Krik 20 12 0 - 0 - - 32
199 Petar Starčević 6 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 12 - - - - - 32
199 Petar Vinko 7 MIS Strahoninec 20 12 0 0 - - - 32
199 Ivo Vraneš 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 12 - - - - - 32
199 Janko Šeler 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 12 - - - - - 32
213 Dino Hadžić 4 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 15 15 - - - - - 30
214 Roko Ajduk 8 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 9 - - - - - 29
214 Vinko Bel 7 MIS Strahoninec 20 9 0 - 0 - - 29
214 Jakov Celin 7 Centar tehničke kulture Rijeka 20 9 - 0 - - - 29
214 Luka Dakić 7 MIS Strahoninec 20 9 0 - - - - 29
214 Amalija Danjek 2 III. gimnazija Zagreb 20 9 - - - - - 29
214 Mirna Drabić 4 MIS Strahoninec / OŠ Strahoninec 20 9 - - - - - 29
214 Iva Džaja 2 III. gimnazija Zagreb 20 9 - - - - - 29
214 Jana Glavač 4 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 9 - - - - - 29
214 Robert Habdija 4 Gimnazija I.Z. Dijankovečkoga Križevci / ZTK Križevci 20 9 - - - - - 29
214 Jakov Iljadica 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 9 0 - - - - 29
214 David Ivanjek 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 9 0 - - - - 29
214 Šimun Klarić 7 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 9 0 - - - - 29
214 David Kovačević 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 9 0 0 - - - 29
214 Dino Kukolja 6 MIS Strahoninec / POU Varaždin 20 9 0 - - - - 29
214 Vito List 7 MIS Strahoninec / III. OŠ Čakovec 20 9 0 - - - - 29
214 Ivano Lukačević 3 MIS Strahoninec 20 9 - - - - - 29
214 Ivan Magdalenić 7 MIS Strahoninec 20 9 0 - - - - 29
214 Karla Markulin 4 Gimnazija Požega 20 9 - - - - - 29
214 Vita Mofardin 4 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 9 - - - - - 29
214 Ivan Patarčić 5 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 9 0 0 - - - 29
214 Ivan Perić 4 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 9 - - - - - 29
214 Lea Petanović 2 III. gimnazija Zagreb 20 9 - - - - - 29
214 Marin Rameša 7 MIS Strahoninec 20 9 0 - - - - 29
214 Nino Strčić 8 Klub informatičara otoka Krka 20 9 - - - - - 29
214 Maja Tadić 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 9 0 - - - - 29
214 Iva Vidalina 2 III. gimnazija Zagreb 20 9 - - - - - 29
214 Nika Vidalina 2 III. gimnazija Zagreb 20 9 - - - - - 29
214 Sebastijan Zadravec 6 MIS Strahoninec / OŠ Strahoninec 20 9 - - - - - 29
214 Luka Čačić 3 III. gimnazija Zagreb 20 9 0 - - - - 29
214 Max Šestan 6 Društvo informatičara Pula 20 9 0 - - - - 29
214 Fran Železnjak 1 MIS Strahoninec 20 9 - - - - - 29
245 Bruna Paleček 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 6 - - - - - 26
246 Noa Planinc 7 MIS Strahoninec / POU Varaždin 15 9 - - - - - 24
246 Luka Protrka 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 15 9 - - - - - 24
248 Ena Zelić 4 Gimnazija Požega 20 3 - - - - - 23
249 Matej Ban 7 Klub informatičara otoka Krka 20 - - - - - - 20
249 Jakov Blašković 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 0 - - - - - 20
249 Alen Božičević 5 RIK Popovača 20 0 - - - - - 20
249 Marin Francuz 2 Gimnazija Požega 20 0 - 0 0 - - 20
249 Leona Granoša 4 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 - - - - - - 20
249 Petar Hrkać 4 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 0 - - - - - 20
249 Jurica Jakoubek 3 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 - - 0 - - - 20
249 Karlo Jaranović 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 0 - - - - - 20
249 Marin Klojber 2 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 - - - - - - 20
249 Antun Kralj 6 MIS Strahoninec 20 0 0 - 0 - - 20
249 Borna Kraljević 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 - - - - - - 20
249 Nika Krsnik 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 - - - - - - 20
249 Leo Lipić 3 MIS Strahoninec 20 - - - - - - 20
249 Luka Margetić 2 Gimnazija Požega 20 - - - - - - 20
249 Antonio Matijašević 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 0 - - - - - 20
249 Petar Mirković 3 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 - - - - - - 20
249 Saša Ovčarić 4 MIS Strahoninec 20 - - - - - - 20
249 Dorian Panić 3 MIS Strahoninec / POU Varaždin 20 - - - - - - 20
249 Dino Plodinec 1 Gimnazija Velika Gorica 20 0 - - - - - 20
249 Marko Višić 2 III. gimnazija Zagreb 20 - - - - - - 20
249 Dorian Znika 7 RIK Popovača 20 - - - - - - 20
249 Leo Znika 1 RIK Popovača 20 0 - - - - - 20
249 Dario Šutić 7 Klub informatičara otoka Krka 20 - - - - - - 20
272 Petra Čančar 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 10 9 - - - - - 19
273 Gabriel Bajčić 7 Klub informatičara otoka Krka 15 - - - - - - 15
273 Josip Duvančić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 15 0 0 - - - - 15
273 Jan Maljković 3 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 15 - - - - - - 15
273 Antonio Mrakovčić 6 Klub informatičara otoka Krka 15 - - - - - - 15
273 Mateo Mrakovčić Wernoth 6 Klub informatičara otoka Krka 15 - - - - - - 15
273 Roko Petrovic 4 MIS Strahoninec 15 0 - - - - - 15
273 Noa Zelenko 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 15 - - - - - - 15
273 Hrvoje Šoštarić 3 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 15 - - - - - - 15
273 Borna Žarković 7 Društvo informatičara Pula 15 0 - - - - - 15
282 Roko Poljak 7 MIS Strahoninec 10 0 - - - - - 10
283 Roko Gulić 7 Centar tehničke kulture Rijeka - - - 0 - - - 0
283 Viktor Habek 4 III. gimnazija Zagreb 0 - - - - - - 0
283 Borna Knez 1 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb - 0 - - - - - 0
283 Daniel Maslić 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 0 - - - - - - 0
283 Fran Peršić 2 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 0 - - - - - - 0