HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
3. KOLO
OSNOVNE ŠKOLE / 7. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA Z G M P S N P UKUPNO
1 Ingo Pavić 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 70 0 - - 170
1 Samuel Sobočan 7 MIS Strahoninec 20 30 50 70 - - - 170
3 Klara Puvača 7 Dom mladih Rijeka 20 24 50 70 - - - 164
4 Lara Semeš 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 18 50 70 0 0 - 158
5 Dora Lendvaj 7 RIK Popovača 20 12 50 70 0 - - 152
6 Renato Krpan 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 12 50 40 0 - - 122
7 Luka Protulipac 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 0 - - 100
8 Ema Kolmanić 7 MIS Strahoninec 20 15 50 0 - - - 85
8 Silvia Licul 7 Društvo informatičara Pula 20 15 50 0 0 - - 85
10 Jakov Biškup 7 MIS Strahoninec 20 12 50 0 - - - 82
11 Pavla Čančar 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 30 0 - - - 80
12 Barbara Kelava 7 Prva gimnazija Varaždin 20 30 - 20 - - - 70
13 Jana Furdi 7 MIS Strahoninec 20 9 25 - - - - 54
14 Borut Patčev 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 - - - - - 50
15 Vedran Novaković 7 MIS Strahoninec 20 12 15 0 - - - 47
15 Marin Protulipac 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 15 12 20 0 0 - - 47
17 Matija Lacković 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 0 20 0 - - - 40
18 Marin Topolnjak 7 MIS Strahoninec 20 9 10 0 0 - - 39
19 Borna Janežić 7 Dom mladih Rijeka 20 12 5 0 - - - 37
20 Luka Lukačević 7 MIS Strahoninec 20 0 15 0 - - - 35
21 Bruno Kosmačin 7 Prva gimnazija Varaždin 20 12 - 0 - - - 32
21 Petar Vinko 7 MIS Strahoninec 20 12 0 0 - - - 32
21 Janko Šeler 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 12 - - - - - 32
24 Vinko Bel 7 MIS Strahoninec 20 9 0 - 0 - - 29
24 Jakov Celin 7 Centar tehničke kulture Rijeka 20 9 - 0 - - - 29
24 Luka Dakić 7 MIS Strahoninec 20 9 0 - - - - 29
24 Šimun Klarić 7 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 9 0 - - - - 29
24 Vito List 7 MIS Strahoninec / III. OŠ Čakovec 20 9 0 - - - - 29
24 Ivan Magdalenić 7 MIS Strahoninec 20 9 0 - - - - 29
24 Marin Rameša 7 MIS Strahoninec 20 9 0 - - - - 29
31 Noa Planinc 7 MIS Strahoninec / POU Varaždin 15 9 - - - - - 24
32 Matej Ban 7 Klub informatičara otoka Krka 20 - - - - - - 20
32 Nika Krsnik 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 - - - - - - 20
32 Dorian Znika 7 RIK Popovača 20 - - - - - - 20
32 Dario Šutić 7 Klub informatičara otoka Krka 20 - - - - - - 20
36 Gabriel Bajčić 7 Klub informatičara otoka Krka 15 - - - - - - 15
36 Borna Žarković 7 Društvo informatičara Pula 15 0 - - - - - 15
38 Roko Poljak 7 MIS Strahoninec 10 0 - - - - - 10
39 Roko Gulić 7 Centar tehničke kulture Rijeka - - - 0 - - - 0