HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
1. KOLO
OSNOVNE I SREDNJE ŠKOLE
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA D L T L D T Z UKUPNO
1 Krešimir Nežmah 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 20 110 110 410
2 Patrick Pavić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 26 50 70 110 - 110 386
3 Dorijan Lendvaj 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 0 0 110 280
4 Ivan Milinović 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 50 - 110 260
5 Martin Josip Kocijan 4 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 42 0 0 110 252
6 Bartol Markovinović 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 20 42 - 0 110 222
7 Vito Anić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 7 - 0 110 217
8 Ivan Jambrešić 2 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 - - 110 210
8 Boris Španić 2 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 0 - 0 110 210
10 Pavel Kliska 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 0 21 20 - 110 201
11 Vilim Hrupelj 2 XV. gimnazija Zagreb 20 26 40 - - - 110 196
12 Fran Babić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - 0 - 170
12 Nikola Kušen 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 70 0 0 - 170
12 Bojan Puvača 4 Dom mladih Rijeka 20 30 50 70 - - - 170
15 Vlatko Borevković 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 30 70 - - - 150
15 Vedran Cifrek 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 30 70 0 - 0 150
17 Matej Ištuk 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 26 30 70 - - - 146
18 Mislav Brnetić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 30 63 - 0 0 143
19 Jura Hostić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 42 - - - 142
19 Ivan Janjić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 42 - - - 142
21 Mateo Kovačić 4 ZTK Križevci 20 28 20 70 - - - 138
22 Nika Utrobičić 4 III. gimnazija Split 20 30 50 35 - - - 135
23 Jerko Šegvić 4 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 28 50 35 - - - 133
24 Fran Rabljenović 1 XV. gimnazija Zagreb 20 26 50 35 0 - 0 131
25 Fran Škarica 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 26 40 42 - - - 128
26 Relja Šegvić 1 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 22 40 42 0 - - 124
27 Sara Lazarušić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 0 70 - - - 120
28 Luka Bulić Bračulj 4 III. gimnazija Split 20 26 50 21 - - - 117
29 Ivan Beraković 2 Gimnazija Velika Gorica 20 30 50 14 - - - 114
29 Martin Vrbovčan 1 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 14 - - - 114
31 Maja Drmač 4 XV. gimnazija Zagreb 20 26 50 14 - - 0 110
31 Matija Kukuć 2 XV. gimnazija Zagreb 20 26 50 14 - - 0 110
31 Nikola Vujica 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 26 50 14 - - - 110
34 Ema Borevković 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 7 - - 0 107
34 Marko Dorčić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 7 - 0 0 107
36 Renato Krpan 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 0 56 - - - 106
37 Bernard Inkret 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 30 14 - 11 - 105
38 Toma Begović 2 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 40 14 - - - 104
39 Marko Čengić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 26 50 7 0 - - 103
40 Antonio Kutnjak 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 10 42 - - 0 102
41 Tomislav Novak 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 - - - 0 100
41 Marko Pongrac 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
41 Mihael Pristav 4 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 26 40 14 - - - 100
41 Vlatko Rohak 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 0 0 0 100
41 Lara Semeš 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 - 0 - 100
41 Matej Vojvodić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 0 0 0 0 100
41 Emanuel Zakanj 4 Gimnazija Velika Gorica 20 30 50 - - - - 100
41 Stela Čolo 1 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 50 0 - - - 100
41 Bruno Ševčenko 2 Gimnazija Velika Gorica 20 30 50 - - - - 100
41 Karlo Šoprek 4 Gimnazija Velika Gorica 20 30 50 0 - - - 100
51 Antonio Hohnjec 3 Krapinski informatički klub Krik 20 28 50 0 - - - 98
52 Patrik Blašković 2 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 26 30 21 - - - 97
53 Vatroslav Jakopec 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 26 50 - - - - 96
53 Martina Licul 2 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 26 50 - - 0 0 96
53 Lovro Nidogon 2 XV. gimnazija Zagreb 20 26 50 0 - - 0 96
56 Alojzije Begović 7 RIK Nuštar 20 30 30 14 0 0 0 94
56 Adrian Cvijanović 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 30 14 - - - 94
56 Luka Martinić 8 OŠ S. S. Kranjčevića Zagreb 20 30 30 14 - 0 0 94
56 Leon Stjepan Uroić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 30 14 - - - 94
56 Duje Štolfa 3 III. gimnazija Split 20 30 30 14 - - - 94
61 Marko Srpak 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 40 - - - - 90
62 Frane Baletić 8 OŠ S. S. Kranjčevića Zagreb 20 30 30 7 0 0 - 87
62 Pavle Ergović 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 30 7 - - - 87
62 Emanuel Gardla 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 30 7 - 0 - 87
62 Borut Patčev 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 30 7 - - - 87
62 Božo Đerek 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 30 7 - - - 87
67 Antonio Macan 3 Krapinski informatički klub Krik 20 26 40 - - - - 86
68 Antonio Đakulović 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 28 30 7 - 0 0 85
69 Zvonimir Antolović 1 Gimnazija Velika Gorica 20 30 30 - - - - 80
69 Filip Beleta 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 30 - - - - 80
69 Mihael Bertetić 7 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 30 30 0 - - 0 80
69 Florijan Blažeka 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 30 0 - - - 80
69 Filip Borić 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 30 0 - - - 80
69 Karlo Borovčak 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 30 0 - - - 80
69 Anja Bosak 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 30 0 - - - 80
69 Luka Bračun 4 III. gimnazija Zagreb 20 30 30 0 - - - 80
69 Ivan Cepanec 4 Prirodoslovna škola Vladimira Preloga Zagreb 20 30 30 0 - - - 80
69 Jana Furdi 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 30 - - - - 80
69 Bruno Galić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 30 0 0 0 0 80
69 Jana Glavač 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 30 - - - - 80
69 Josip Goluža 4 III. gimnazija Zagreb 20 30 30 - - - - 80
69 Petra Habjanec 3 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 30 - - - - 80
69 Maksimilijan Hižman 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 30 - - - - 80
69 Marko Hrenić 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 30 0 - - - 80
69 Oleksandr Ichenskyi 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 30 0 0 0 - 80
69 Hana Ivančić 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 30 0 - 0 - 80
69 Mihael Kardum 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 30 - - - - 80
69 Ema Kolmanić 8 Prva gimnazija Varaždin 20 30 30 0 - - - 80
69 Ema Krčadinac 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 30 - - - - 80
69 Zvonko Lelas 3 III. gimnazija Split 20 30 30 - - - - 80
69 Luka Margetić 3 Gimnazija Požega 20 30 30 - - - - 80
69 Fran Marić 4 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 30 - - - - 80
69 David Matijanić 3 Gimnazija Požega 20 30 30 0 0 - - 80
69 Lovro Milišić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 30 0 - - - 80
69 Patrik Modrić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 30 0 0 0 - 80
69 Vedran Novaković 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 30 - - - - 80
69 Ivan Patarčić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 26 20 14 - - - 80
69 Boris Pavić 3 III. gimnazija Split 20 30 30 - 0 - - 80
69 Višen Pavlica 1 XIII. gimnazija Zagreb 20 30 30 0 - - - 80
69 Marin Petric 4 III. gimnazija Split 20 30 30 - - - 0 80
69 Samuel Sobočan 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 30 - - - - 80
69 Jura Starčević 4 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 30 0 - - - 80
69 Ines Strapač 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 30 0 0 0 - 80
69 Domagoj Sviličić 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 30 0 - - - 80
69 Marijan Tadijal 2 Gimnazija Požega 20 30 30 - - - - 80
69 Iva Tadić 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 30 0 - - - 80
69 Marin Teskera 4 Gimnazija Velika Gorica 20 30 30 0 - - - 80
69 Vittorio Vičević 4 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 30 0 - 0 - 80
69 Dominik Vugrinec 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 30 0 - 0 - 80
69 Sara Vukman 3 III. gimnazija Split 20 30 30 - - - - 80
69 Filip Šimičević 4 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 30 0 - 0 0 80
69 Lana Škarica 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 30 - - - - 80
69 Lana Šćukanec 6 Mladi informatičari Strahoninca / POU Varaždin 20 30 30 0 - - - 80
114 Jakov Novak 3 Prva gimnazija Varaždin 20 28 30 - - - - 78
114 Teo Putarek 3 Prva gimnazija Varaždin 20 28 30 - - - - 78
116 Ivor Balog 4 III. gimnazija Osijek 20 26 30 0 - - - 76
116 Petar Belošević 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 26 30 0 - - - 76
116 Mate Marjanović 1 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 26 30 0 - 0 - 76
116 Tio Špicar 4 Tehnička škola Čakovec / Međimurski informatički klub 20 26 30 0 - - - 76
116 Patrik Živić 3 Krapinski informatički klub Krik 20 26 30 0 - - - 76
121 Lina Krištić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 28 20 7 - - - 75
122 Marko Udvari 3 ZTK Križevci 16 28 30 - - - - 74
123 Antonio Dijanić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 26 20 7 - - 0 73
124 Ivan Badrov 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 20 0 - 0 - 70
124 Antun Kralj 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 20 - - - - 70
124 David Lang 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 20 0 - 0 0 70
124 Silvia Licul 8 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 20 - 0 - - 70
124 Marko Miličević 3 Gimnazija Požega 20 30 20 - - - - 70
124 Ingo Pavić 8 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 20 0 - - - 70
124 Ivo Pavičić 4 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 20 - - - - 70
124 Filip Vučenik 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 20 - - - - 70
124 Božidar Zrnić 2 Dom mladih Rijeka 20 30 20 - - - - 70
124 Borna Čizmarević 7 Dom mladih Rijeka 20 30 20 - - - - 70
124 Matko Šimić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 20 0 0 0 - 70
135 Jana Matić 3 III. gimnazija Split 20 18 30 0 - - - 68
136 Karlo Josip Kardum 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 10 7 - - - 67
137 Ivan Bevanda 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 26 20 - - - - 66
137 Dina Cetušić Jakopović 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 26 20 0 - - - 66
137 Filip Cvjetićanin 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 0 7 - 9 - 66
137 Tomo Hranilović 8 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 26 20 - - - - 66
137 Ika Jančiković 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 26 20 - - - - 66
137 Barbara Kelava 8 Prva gimnazija Varaždin 20 26 20 - - - - 66
137 Dora Lendvaj 8 RIK Popovača 20 26 20 0 - - - 66
137 Juraj Mandić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 26 20 0 - - - 66
137 Jakov Markovinović 3 Gimnazija Bjelovar 20 26 20 - - - - 66
137 Nikola Mesarić 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 26 20 0 - 0 - 66
137 Ivan Petrović-Poljak 1 XV. gimnazija Zagreb 20 26 20 - - - - 66
137 Luka Protulipac 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 26 20 0 - - - 66
137 Marin Protulipac 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 26 20 0 - - - 66
137 Lovro Tunjić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 26 20 0 - - 0 66
137 David Vodopija 2 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 26 20 0 - - - 66
137 Mihael Žagar 3 ZTK Križevci 20 26 20 0 - - - 66
153 Maša Dobrić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 24 20 - 0 0 0 64
153 Lana Šprajc 4 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 24 20 0 - - - 64
155 Armin Kadrić 2 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 26 10 7 - - - 63
155 Leonarda Pribanić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 26 10 7 - - - 63
157 Eugen Bošnjak 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 10 - - 0 0 60
157 Matija Bujanić 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 26 0 14 - - - 60
157 Jan Celin 3 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 10 0 0 0 0 60
157 Luka Cundeković 7 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 30 10 0 - - - 60
157 Luka Dakić 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 10 - - - - 60
157 Dario Drame 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 10 0 - 0 - 60
157 Roko Kakarigi 2 II. gimnazija Zagreb 20 30 10 0 - 0 - 60
157 Fran Kolarić 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 10 0 - - - 60
157 Bruno Kosmačin 8 Mladi informatičari Strahoninca / POU Varaždin 20 30 10 - - - - 60
157 Robin Kovačić 1 V. gimnazija Zagreb 20 30 10 - - - - 60
157 Antonio Lukić 4 XV. gimnazija Zagreb - 30 30 0 - 0 0 60
157 Fabijan Markovinović 1 XV. gimnazija Zagreb - 30 30 - 0 0 0 60
157 Domagoj Massari 6 Dom mladih Rijeka 20 30 10 - - - - 60
157 Sebastian Medjaković 3 II. gimnazija Zagreb 20 30 10 - - - - 60
157 Erik Mikšič 8 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 10 0 - 0 - 60
157 Andrija Palašek 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 10 - - - - 60
157 Pia Pilipović 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 10 - - - - 60
157 Borna Matej Rabadžija 4 Prirodoslovna škola Vladimira Preloga Zagreb 20 30 10 0 - - - 60
157 Marin Rameša 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 10 - - - - 60
157 Leo Stričak 1 Tehnička škola Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 10 - - - - 60
157 Maja Tadić 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 10 - - - - 60
157 Marin Topolnjak 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 10 0 - 0 - 60
179 Jakov Tomasić 4 Centar tehničke kulture Rijeka 20 28 10 0 - - - 58
180 Martin Majsec 2 XV. gimnazija Zagreb 20 - 30 7 - - - 57
180 Simeon Stefanović 1 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 0 7 - 0 0 57
182 Jakov Blašković 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 26 10 0 - - - 56
182 David Ivanjek 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 26 10 - - - - 56
182 Goran Ivančić 8 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 26 10 - - - - 56
182 Fran Meglić 3 Tehnička škola Čakovec / Međimurski informatički klub 20 26 10 0 - - - 56
182 Marko Putnik 3 III. gimnazija Split 20 26 10 - - - 0 56
182 Luka Ričković 6 RIK Popovača 20 26 10 - - - - 56
188 Marin Kupanovac 7 Centar tehničke kulture Rijeka 20 24 10 - - - - 54
189 Roko Ajduk 1 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 0 - - - - 50
189 Luka Barbić 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 0 - - - - 50
189 Nika Baričić 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - 50
189 Vinko Bel 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 0 - - - - 50
189 Dominik Belavić 6 RIK Popovača 20 30 - - - - - 50
189 Viktor Benedetti 1 Gimnazija Velika Gorica 20 30 - - - - - 50
189 Antonio Bogović 6 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 30 - - - - - 50
189 Lovro Bujanec 3 Prva gimnazija Varaždin 20 0 30 - - - - 50
189 Fabijan Cikač 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 0 0 - - - 50
189 Nika Cundeković 5 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 30 - - - - - 50
189 Amalija Danjek 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
189 Leo Dolenec 5 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 0 - - - - 50
189 Mirna Drabić 5 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 0 0 - - - 50
189 Iva Džaja 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
189 Juraj Feljan 6 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 30 - - - - - 50
189 Marin Francuz 3 Gimnazija Požega 20 30 - - - - - 50
189 Dino Hadžić 5 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 0 - - - - 50
189 Noa Holešek 4 Prirodoslovna škola Vladimira Preloga Zagreb 20 30 0 - - - - 50
189 Petar Hrkać 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - 50
189 Jakov Iljadica 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 - - - - - 50
189 Ivan Jagnjić 1 III. gimnazija Split 20 30 0 0 - - - 50
189 Borna Janežić 8 Dom mladih Rijeka 20 30 0 - - - - 50
189 Filip Jerleković 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 - - - - - 50
189 Tibor Kakuk 3 Gimnazija Požega 20 30 0 0 - - - 50
189 Fran Lešković 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 0 0 - - - 50
189 Leo Lipić 4 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 - - - - - 50
189 Ivano Lukačević 4 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 0 - - - - 50
189 Luka Lukačević 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 0 - - - - 50
189 Marta Lučić 1 Gimnazija Velika Gorica 20 30 0 - - - - 50
189 Ivan Magdalenić 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 - - - - - 50
189 Barbara Matoković 3 Gimnazija Požega 20 30 0 - - - - 50
189 Vita Mofardin 5 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 30 0 - - - - 50
189 Noa Oreški 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 0 - - - - 50
189 Saša Ovčarić 5 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 0 - - - - 50
189 Bruna Paleček 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - 50
189 Leon Pavić 4 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - 50
189 Nika Pavić 4 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - 50
189 Ivan Jakob Pavičić 7 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 30 - - - - - 50
189 Ivan Perić 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 0 0 - - - 50
189 Lea Petanović 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
189 Zoe Posokhova 5 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 30 0 - - - - 50
189 Lorena Protrka 4 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - 50
189 Luka Protrka 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - 50
189 Andrej Todić 3 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 0 - - - - 50
189 Ernest Toth 1 Gimnazija Bjelovar 20 30 0 - - - - 50
189 Emanuel Tukač 1 Prva gimnazija Varaždin 20 30 0 0 - - - 50
189 Marko Varga 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 0 - - - - 50
189 Iva Vidalina 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
189 Nika Vidalina 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
189 Petar Vinko 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 0 - - - - 50
189 Libor Zima 3 Gimnazija Velika Gorica 20 30 - - - - - 50
189 Rebeka Ćaćić 4 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 30 - - - - - 50
189 Matija Ćurić 4 OŠ Malešnica Zagreb 20 30 - - - - - 50
189 Iva Nera Čačić 3 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 - - - - - 50
243 Anej Paunović 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 28 - - - - - 48
243 Roko Pupačić 2 III. gimnazija Split 20 18 10 - - - - 48
245 Luka Bilandžić 3 RIK Nuštar 20 26 - - - - - 46
245 Jakov Biškup 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 26 0 - - - - 46
245 Matej Breznički-Herceg 3 Srednja škola Vrbovec 20 26 0 - - - - 46
245 Mihael Breznički-Herceg 3 Srednja škola Vrbovec 20 26 0 - - - 0 46
245 Nikola Capan 4 XV. gimnazija Zagreb 20 26 0 - 0 - - 46
245 Jakov Celin 8 Centar tehničke kulture Rijeka 20 26 0 - - - - 46
245 Marko Dodig 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 26 0 - - - - 46
245 Valerio Drame 2 Tehnička škola Slavonski Brod 20 26 0 0 - - - 46
245 Armando Gabor 4 II. gimnazija Zagreb 16 30 0 - - - - 46
245 Domagoj Gavranić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 26 - 0 - - - 46
245 Roko Gulić 8 Centar tehničke kulture Rijeka 20 26 - 0 - 0 - 46
245 Zvonimir Haramustek 4 III. gimnazija Osijek 20 26 0 0 - - - 46
245 Niko Hranilović 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 26 - - - - - 46
245 Ema Hrkać 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 26 - - - - - 46
245 Marin Hrvaćanin 1 XV. gimnazija Zagreb - 26 20 0 - - 0 46
245 Velimir Kovačić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 26 0 0 - - - 46
245 Antonio Matijašević 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 26 - 0 - - 0 46
245 Vito Mudri 1 Prva gimnazija Varaždin 20 26 - - - - - 46
245 Ivan Gabriel Šemper 8 Centar tehničke kulture Rijeka 20 26 - - - - - 46
245 Antonio Fran Štignjedec 1 XIII. gimnazija Zagreb 20 26 0 0 - - - 46
265 Daniel Lukšić 7 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 24 0 - - - - 44
266 Stella Balić 4 III. gimnazija Split 20 22 0 - - - - 42
266 Gabriel Katić 5 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 22 - 0 - - - 42
266 Šimun Klarić 8 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 22 - - - - - 42
266 Petar Mirković 4 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 22 - - - - - 42
270 Ivan Bezjak 1 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 - 20 - - - - 40
271 Lucija Banović 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 18 - - - - - 38
271 Leona Granoša 5 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 18 - - - - - 38
271 Jure Jerčić 2 III. gimnazija Split 20 18 - - - - - 38
271 Vito List 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 18 0 - - - - 38
271 Petar Mijaković 7 RIK Nuštar 20 18 - 0 - - - 38
271 Marin Miloš 3 III. gimnazija Split 20 18 - - - - - 38
271 Vili Ozren Paunović 3 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 18 - - - - - 38
271 Tin Pranjić 7 RIK Popovača 20 18 0 - - - - 38
271 Fran Sučija 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 18 - - - - - 38
271 Sebastjan Varga 1 Prva gimnazija Varaždin 20 18 - - - - - 38
271 Filip Vinko 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 18 - - - - - 38
271 Sanjin Vlašić 5 Dom mladih Rijeka 20 18 - - - - - 38
271 Ivo Vraneš 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 18 - - - - - 38
271 Hrvoje Šoštarić 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 18 - - - - - 38
271 Antonio Šulenta 2 III. gimnazija Split 20 18 - - - - - 38
286 Kristijan Komar 4 Gimnazija Bjelovar 20 16 - - - - - 36
287 Zara Lugar 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 16 18 0 0 - - - 34
288 Lucija Bilandžić 2 RIK Nuštar 20 0 10 - - - - 30
288 Robert Kalinić 3 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci - 30 - - - - - 30
288 Marin Klojber 3 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 0 30 - - - - - 30
288 Petar Starčević 7 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 10 - - - - - 30
292 Lovro Ajduk 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 0 0 - - - - 20
292 Jan Bogović 4 Športska gimnazija Zagreb 20 0 - - - - - 20
292 Ivo Gabud 2 Prva gimnazija Varaždin 20 0 0 0 - - - 20
292 Dino Islamović 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 0 - - - - - 20
292 Đurđica Kovačić 1 III. gimnazija Split 20 - - - - - - 20
292 Borna Kraljević 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 - - - - - - 20
292 Andrej Martinez 6 Mladi informatičari Strahoninca / POU Varaždin 20 0 - - - - - 20
292 Mia Maurović 3 III. gimnazija Zagreb 20 - - - - - - 20
292 Roko Petrović 5 Mladi informatičari Strahoninca 20 - - - - - - 20
292 Borna Popović 1 Gimnazija Velika Gorica 20 - - - - - - 20
292 Denis Sinković 3 Krapinski informatički klub Krik 20 0 - - - - - 20
292 Vid Suman 4 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 - - - - - - 20
292 Mateo Turk 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 - - - - - - 20
292 Martin Unterhofer 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 - - - - - - 20
292 Vito Weiser 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 0 - - - - - 20
292 Sebastian Zadravec 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 - - - - - - 20
292 Ema Šamarija 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 - - - - - - 20
309 Karlo Brčić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 12 - - 7 - - - 19
310 Dominik Blažeka 6 Mladi informatičari Strahoninca 12 0 - - - - - 12
310 Tin Keglević 1 V. gimnazija Zagreb 12 0 0 - - - - 12
312 Noa Jaklin 6 OŠ Centar Pula 8 0 - - - - - 8
313 Borna Knez 2 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 4 0 - - - - - 4
314 Bruno Kolarić 6 OŠ Centar Pula 0 0 - - - - - 0
314 Fran Pilipović 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb - - 0 - - - - 0
314 Patrik Čudić 3 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 0 - - - - - - 0