HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
1. KOLO
SREDNJE ŠKOLE / 4. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA D L T L D T Z UKUPNO
1 Ivan Milinović 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 50 - 110 260
2 Martin Josip Kocijan 4 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 42 0 0 110 252
3 Pavel Kliska 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 0 21 20 - 110 201
4 Bojan Puvača 4 Dom mladih Rijeka 20 30 50 70 - - - 170
5 Matej Ištuk 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 26 30 70 - - - 146
6 Mislav Brnetić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 30 63 - 0 0 143
7 Mateo Kovačić 4 ZTK Križevci 20 28 20 70 - - - 138
8 Nika Utrobičić 4 III. gimnazija Split 20 30 50 35 - - - 135
9 Jerko Šegvić 4 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 28 50 35 - - - 133
10 Luka Bulić Bračulj 4 III. gimnazija Split 20 26 50 21 - - - 117
11 Maja Drmač 4 XV. gimnazija Zagreb 20 26 50 14 - - 0 110
12 Marko Čengić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 26 50 7 0 - - 103
13 Antonio Kutnjak 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 10 42 - - 0 102
14 Tomislav Novak 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 - - - 0 100
14 Mihael Pristav 4 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 26 40 14 - - - 100
14 Emanuel Zakanj 4 Gimnazija Velika Gorica 20 30 50 - - - - 100
14 Karlo Šoprek 4 Gimnazija Velika Gorica 20 30 50 0 - - - 100
18 Vatroslav Jakopec 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 26 50 - - - - 96
19 Adrian Cvijanović 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 30 14 - - - 94
19 Leon Stjepan Uroić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 30 14 - - - 94
21 Marko Srpak 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 40 - - - - 90
22 Emanuel Gardla 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 30 7 - 0 - 87
23 Filip Beleta 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 30 - - - - 80
23 Karlo Borovčak 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 30 0 - - - 80
23 Anja Bosak 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 30 0 - - - 80
23 Luka Bračun 4 III. gimnazija Zagreb 20 30 30 0 - - - 80
23 Ivan Cepanec 4 Prirodoslovna škola Vladimira Preloga Zagreb 20 30 30 0 - - - 80
23 Josip Goluža 4 III. gimnazija Zagreb 20 30 30 - - - - 80
23 Fran Marić 4 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 30 - - - - 80
23 Marin Petric 4 III. gimnazija Split 20 30 30 - - - 0 80
23 Jura Starčević 4 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 30 0 - - - 80
23 Marin Teskera 4 Gimnazija Velika Gorica 20 30 30 0 - - - 80
23 Vittorio Vičević 4 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 30 0 - 0 - 80
23 Filip Šimičević 4 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 30 0 - 0 0 80
35 Ivor Balog 4 III. gimnazija Osijek 20 26 30 0 - - - 76
35 Tio Špicar 4 Tehnička škola Čakovec / Međimurski informatički klub 20 26 30 0 - - - 76
37 Matko Šimić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 20 0 0 0 - 70
38 Karlo Josip Kardum 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 10 7 - - - 67
39 Lana Šprajc 4 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 24 20 0 - - - 64
40 Dario Drame 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 10 0 - 0 - 60
40 Antonio Lukić 4 XV. gimnazija Zagreb - 30 30 0 - 0 0 60
40 Borna Matej Rabadžija 4 Prirodoslovna škola Vladimira Preloga Zagreb 20 30 10 0 - - - 60
43 Jakov Tomasić 4 Centar tehničke kulture Rijeka 20 28 10 0 - - - 58
44 Noa Holešek 4 Prirodoslovna škola Vladimira Preloga Zagreb 20 30 0 - - - - 50
45 Nikola Capan 4 XV. gimnazija Zagreb 20 26 0 - 0 - - 46
45 Armando Gabor 4 II. gimnazija Zagreb 16 30 0 - - - - 46
45 Zvonimir Haramustek 4 III. gimnazija Osijek 20 26 0 0 - - - 46
45 Velimir Kovačić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 26 0 0 - - - 46
49 Stella Balić 4 III. gimnazija Split 20 22 0 - - - - 42
49 Petar Mirković 4 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 22 - - - - - 42
51 Kristijan Komar 4 Gimnazija Bjelovar 20 16 - - - - - 36
52 Jan Bogović 4 Športska gimnazija Zagreb 20 0 - - - - - 20