HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
1. KOLO
SREDNJE ŠKOLE / 3. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA D L T L D T Z UKUPNO
1 Krešimir Nežmah 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 20 110 110 410
2 Bartol Markovinović 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 20 42 - 0 110 222
3 Nikola Kušen 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 70 0 0 - 170
4 Vedran Cifrek 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 30 70 0 - 0 150
5 Jura Hostić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 42 - - - 142
6 Ema Borevković 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 7 - - 0 107
7 Marko Pongrac 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
7 Vlatko Rohak 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 0 0 0 100
9 Antonio Hohnjec 3 Krapinski informatički klub Krik 20 28 50 0 - - - 98
10 Duje Štolfa 3 III. gimnazija Split 20 30 30 14 - - - 94
11 Pavle Ergović 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 30 7 - - - 87
11 Božo Đerek 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 30 7 - - - 87
13 Antonio Macan 3 Krapinski informatički klub Krik 20 26 40 - - - - 86
14 Antonio Đakulović 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 28 30 7 - 0 0 85
15 Florijan Blažeka 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 30 0 - - - 80
15 Filip Borić 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 30 0 - - - 80
15 Bruno Galić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 30 0 0 0 0 80
15 Petra Habjanec 3 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 30 - - - - 80
15 Oleksandr Ichenskyi 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 30 0 0 0 - 80
15 Hana Ivančić 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 30 0 - 0 - 80
15 Zvonko Lelas 3 III. gimnazija Split 20 30 30 - - - - 80
15 Luka Margetić 3 Gimnazija Požega 20 30 30 - - - - 80
15 David Matijanić 3 Gimnazija Požega 20 30 30 0 0 - - 80
15 Boris Pavić 3 III. gimnazija Split 20 30 30 - 0 - - 80
15 Ines Strapač 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 30 0 0 0 - 80
15 Domagoj Sviličić 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 30 0 - - - 80
15 Sara Vukman 3 III. gimnazija Split 20 30 30 - - - - 80
28 Jakov Novak 3 Prva gimnazija Varaždin 20 28 30 - - - - 78
28 Teo Putarek 3 Prva gimnazija Varaždin 20 28 30 - - - - 78
30 Petar Belošević 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 26 30 0 - - - 76
30 Patrik Živić 3 Krapinski informatički klub Krik 20 26 30 0 - - - 76
32 Marko Udvari 3 ZTK Križevci 16 28 30 - - - - 74
33 Marko Miličević 3 Gimnazija Požega 20 30 20 - - - - 70
33 Filip Vučenik 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 20 - - - - 70
35 Jana Matić 3 III. gimnazija Split 20 18 30 0 - - - 68
36 Dina Cetušić Jakopović 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 26 20 0 - - - 66
36 Jakov Markovinović 3 Gimnazija Bjelovar 20 26 20 - - - - 66
36 Nikola Mesarić 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 26 20 0 - 0 - 66
36 Mihael Žagar 3 ZTK Križevci 20 26 20 0 - - - 66
40 Leonarda Pribanić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 26 10 7 - - - 63
41 Eugen Bošnjak 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 10 - - 0 0 60
41 Jan Celin 3 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 10 0 0 0 0 60
41 Sebastian Medjaković 3 II. gimnazija Zagreb 20 30 10 - - - - 60
44 Fran Meglić 3 Tehnička škola Čakovec / Međimurski informatički klub 20 26 10 0 - - - 56
44 Marko Putnik 3 III. gimnazija Split 20 26 10 - - - 0 56
46 Lovro Bujanec 3 Prva gimnazija Varaždin 20 0 30 - - - - 50
46 Amalija Danjek 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
46 Iva Džaja 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
46 Marin Francuz 3 Gimnazija Požega 20 30 - - - - - 50
46 Tibor Kakuk 3 Gimnazija Požega 20 30 0 0 - - - 50
46 Barbara Matoković 3 Gimnazija Požega 20 30 0 - - - - 50
46 Lea Petanović 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
46 Andrej Todić 3 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 0 - - - - 50
46 Marko Varga 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 0 - - - - 50
46 Iva Vidalina 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
46 Nika Vidalina 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
46 Libor Zima 3 Gimnazija Velika Gorica 20 30 - - - - - 50
46 Iva Nera Čačić 3 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 - - - - - 50
59 Luka Bilandžić 3 RIK Nuštar 20 26 - - - - - 46
59 Matej Breznički-Herceg 3 Srednja škola Vrbovec 20 26 0 - - - - 46
59 Mihael Breznički-Herceg 3 Srednja škola Vrbovec 20 26 0 - - - 0 46
62 Marin Miloš 3 III. gimnazija Split 20 18 - - - - - 38
63 Robert Kalinić 3 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci - 30 - - - - - 30
64 Mia Maurović 3 III. gimnazija Zagreb 20 - - - - - - 20
64 Denis Sinković 3 Krapinski informatički klub Krik 20 0 - - - - - 20