HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
1. KOLO
SREDNJE ŠKOLE / 2. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA D L T L D T Z UKUPNO
1 Patrick Pavić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 26 50 70 110 - 110 386
2 Dorijan Lendvaj 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 0 0 110 280
3 Vito Anić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 7 - 0 110 217
4 Ivan Jambrešić 2 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 - - 110 210
4 Boris Španić 2 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 0 - 0 110 210
6 Vilim Hrupelj 2 XV. gimnazija Zagreb 20 26 40 - - - 110 196
7 Sara Lazarušić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 0 70 - - - 120
8 Ivan Beraković 2 Gimnazija Velika Gorica 20 30 50 14 - - - 114
9 Matija Kukuć 2 XV. gimnazija Zagreb 20 26 50 14 - - 0 110
10 Bernard Inkret 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 30 14 - 11 - 105
11 Toma Begović 2 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 40 14 - - - 104
12 Matej Vojvodić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 0 0 0 0 100
12 Bruno Ševčenko 2 Gimnazija Velika Gorica 20 30 50 - - - - 100
14 Patrik Blašković 2 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 26 30 21 - - - 97
15 Martina Licul 2 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 26 50 - - 0 0 96
15 Lovro Nidogon 2 XV. gimnazija Zagreb 20 26 50 0 - - 0 96
17 Maksimilijan Hižman 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 30 - - - - 80
17 Ema Krčadinac 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 30 - - - - 80
17 Marijan Tadijal 2 Gimnazija Požega 20 30 30 - - - - 80
20 Antonio Dijanić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 26 20 7 - - 0 73
21 Božidar Zrnić 2 Dom mladih Rijeka 20 30 20 - - - - 70
22 Ivan Bevanda 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 26 20 - - - - 66
22 Filip Cvjetićanin 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 0 7 - 9 - 66
22 David Vodopija 2 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 26 20 0 - - - 66
25 Armin Kadrić 2 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 26 10 7 - - - 63
26 Roko Kakarigi 2 II. gimnazija Zagreb 20 30 10 0 - 0 - 60
27 Martin Majsec 2 XV. gimnazija Zagreb 20 - 30 7 - - - 57
28 Noa Oreški 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 0 - - - - 50
29 Roko Pupačić 2 III. gimnazija Split 20 18 10 - - - - 48
30 Valerio Drame 2 Tehnička škola Slavonski Brod 20 26 0 0 - - - 46
31 Jure Jerčić 2 III. gimnazija Split 20 18 - - - - - 38
31 Antonio Šulenta 2 III. gimnazija Split 20 18 - - - - - 38
33 Lucija Bilandžić 2 RIK Nuštar 20 0 10 - - - - 30
34 Ivo Gabud 2 Prva gimnazija Varaždin 20 0 0 0 - - - 20