HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
1. KOLO
OSNOVNE ŠKOLE / 8. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA D L T L D T Z UKUPNO
1 Renato Krpan 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 0 56 - - - 106
2 Lara Semeš 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 - 0 - 100
3 Luka Martinić 8 OŠ S. S. Kranjčevića Zagreb 20 30 30 14 - 0 0 94
4 Frane Baletić 8 OŠ S. S. Kranjčevića Zagreb 20 30 30 7 0 0 - 87
4 Borut Patčev 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 30 7 - - - 87
6 Jana Furdi 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 30 - - - - 80
6 Ema Kolmanić 8 Prva gimnazija Varaždin 20 30 30 0 - - - 80
6 Vedran Novaković 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 30 - - - - 80
6 Samuel Sobočan 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 30 - - - - 80
10 Lina Krištić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 28 20 7 - - - 75
11 David Lang 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 20 0 - 0 0 70
11 Silvia Licul 8 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 20 - 0 - - 70
11 Ingo Pavić 8 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 20 0 - - - 70
14 Tomo Hranilović 8 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 26 20 - - - - 66
14 Barbara Kelava 8 Prva gimnazija Varaždin 20 26 20 - - - - 66
14 Dora Lendvaj 8 RIK Popovača 20 26 20 0 - - - 66
14 Luka Protulipac 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 26 20 0 - - - 66
14 Marin Protulipac 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 26 20 0 - - - 66
19 Luka Dakić 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 10 - - - - 60
19 Fran Kolarić 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 10 0 - - - 60
19 Bruno Kosmačin 8 Mladi informatičari Strahoninca / POU Varaždin 20 30 10 - - - - 60
19 Erik Mikšič 8 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 10 0 - 0 - 60
19 Marin Rameša 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 10 - - - - 60
19 Marin Topolnjak 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 10 0 - 0 - 60
25 Goran Ivančić 8 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 26 10 - - - - 56
26 Vinko Bel 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 0 - - - - 50
26 Borna Janežić 8 Dom mladih Rijeka 20 30 0 - - - - 50
26 Luka Lukačević 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 0 - - - - 50
26 Ivan Magdalenić 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 - - - - - 50
26 Petar Vinko 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 0 - - - - 50
31 Jakov Biškup 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 26 0 - - - - 46
31 Jakov Celin 8 Centar tehničke kulture Rijeka 20 26 0 - - - - 46
31 Roko Gulić 8 Centar tehničke kulture Rijeka 20 26 - 0 - 0 - 46
31 Ivan Gabriel Šemper 8 Centar tehničke kulture Rijeka 20 26 - - - - - 46
35 Šimun Klarić 8 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 22 - - - - - 42
36 Vito List 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 18 0 - - - - 38