DMIH 2009 Logo
 
REZULTATI
 
OSNOVNOŠKOLSKA SKUPINA - LOGO
 
Verzija za ispis (PDF)
 
4. RAZRED
 
MJESTO BODOVI NATJECATELJ ŠKOLA/KLUB, MJESTO, ŽUPANIJA MENTOR
1 63 Karlo Grozdanić OŠ Josipa Račića, Zagreb, Grad Zagreb Mihaela Piskač
2 40 Hrvoje Ricijaš OŠ Josipa Račića, Zagreb, Grad Zagreb Mihaela Piskač
3 39 Vedran Kurdija OŠ Mladost, Zagreb, Grad Zagreb Mihaela Piskač
 
5. RAZRED
 
MJESTO BODOVI NATJECATELJ ŠKOLA/KLUB, MJESTO, ŽUPANIJA MENTOR
1 67 Petar Orlić OŠ Josipa Račića, Zagreb, Grad Zagreb Mihaela Piskač
2 46 Dominik Čubelić OŠ Eugena Kumičića, Velika Gorica, Zagrebačka Maja Onić
 
6. RAZRED
 
MJESTO BODOVI NATJECATELJ ŠKOLA/KLUB, MJESTO, ŽUPANIJA MENTOR
1 183 Mihael Liskij OŠ Petra Preradovića, Zagreb, Grad Zagreb Ndoc Deda
2 168 Branimir Filipović OŠ Trnsko, Zagreb, Grad Zagreb Ndoc Deda
3 144 Borna Runac OŠ Matije Gupca, Zagreb, Grad Zagreb Ndoc Deda
4 120 Mario Pejinović OŠ Cvjetno Naselje, Zagreb, Grad Zagreb Ndoc Deda
5 118 Ivan Lazarić OŠ Centar, Pula, Istarska Damir Blašković
6 108 Luka Bakrač OŠ Petra Preradovića, Zagreb, Grad Zagreb Miroslav Pavić
7 71 Paula Rinkovec OŠ Otona Ivekovića, Zagreb, Grad Zagreb Željka Orčić
7 71 Filip Vidović VII. OŠ, Varaždin, Varaždinska Jasna Crnčec
8 63 Paula Inkret OŠ Rude, Samobor, Zagrebačka Franjo Hrelja
8 63 Ivan Janjić OŠ Velika Mlaka, Velika Mlaka, Zagrebačka Štefica Škara
8 63 Jakov Knežević OŠ Otona Ivekovića, Zagreb, Grad Zagreb Željka Orčić
8 63 Josip Vrbanić OŠ Velika Mlaka, Velika Mlaka, Zagrebačka Štefica Škara
8 63 Ivana Žužić OŠ Frana Frankovića, Rijeka, Primorsko-goranska Karmen Toić Dlačić
9 60 Natko Grgas OŠ Otona Ivekovića, Zagreb, Grad Zagreb Željka Orčić
10 32 Petra Jambriško OŠ Vinica, Vinica, Varaždinska Mirjana Jambriško
 
7. RAZRED
 
MJESTO BODOVI NATJECATELJ ŠKOLA/KLUB, MJESTO, ŽUPANIJA MENTOR
1 200 Mihael Peklar OŠ Gustava Krkleca, Zagreb, Grad Zagreb Mihaela Piskač
2 130 Juraj Bišćan OŠ Matije Gupca, Zagreb, Grad Zagreb Mihaela Piskač
2 130 Luka Suman Dom mladih Rijeka, Primorsko-goranska Svetlana Mauhar-Jurković
3 118 Frano Mihaljević VI. OŠ, Varaždin, Varaždinska Mario Stančić
4 83 Robert Injac Dom mladih Rijeka, Primorsko-goranska Svetlana Mauhar-Jurković
5 77 Kristijan Vulinović OŠ Kraljevica, Kraljevica, Primorsko-goranska Doris Vukonić
6 56 David Lozić OŠ Kustošija, Zagreb, Grad Zagreb Marica Radoš
7 32 Bruno Horvat VI. OŠ, Varaždin, Varaždinska Mario Stančić
 
8. RAZRED
 
MJESTO BODOVI NATJECATELJ ŠKOLA/KLUB, MJESTO, ŽUPANIJA MENTOR
1 125 Božen Mušterić OŠ Pantovčak, Zagreb, Grad Zagreb Mira Vičić
2 117 Ena Oster OŠ Josipa Račića, Zagreb, Grad Zagreb Mihaela Piskač
3 105 Marin Tomić OŠ Marina Držića, Zagreb, Grad Zagreb Vladimir Marić
4 76 Neven Miculinić Dom mladih Rijeka, Primorsko-goranska Svetlana Mauhar-Jurković
5 74 Vjekoslav Artić OŠ Otona Ivekovića, Zagreb, Grad Zagreb Željka Orčić
6 70 Filip Hrenić OŠ Novi Marof, Novi Marof, Varaždinska Željko Šavor
6 70 Glorija Volarević OŠ Matije Gupca, Zagreb, Grad Zagreb Mihaela Piskač
 
U Dubrovniku, 23. ožujka 2009.
Predsjednica Stručnog povjerenstva za LOGO
Vesna Tomić, prof.
Predsjednica Državnog povjerenstva
Zlatka Markučič, prof. savjetnik